!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zimní stadion ve Strašnicích
Zimní stadion ve Strašnicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zimní sporty

Zimní stadion ve Strašnicích

V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL.
Přijďte na veřejné bruslení. Termíny jsou k dispozici ráno i večer, v týdnu i o víkendu, tak aby si vybral každý. Stadion nabízí dostatek komfortu pro bruslaře všech úrovní.

Připravena je i řada speciálních akcí:
Family on ice neboli bruslení pro rodiče s dětmi s instruktorem. Hlavní výhodou Family on ice je omezený počet rodin na ledě, čímž je zajištěn komfort a bezpečí i pro nejmenší bruslaře. S instruktorem se děti i dospělí zdokonalí v bruslení, a to vše zábavnou formou her a dovednostních úkolů. Hodiny rodinného bruslení jsou vždy o víkendu.
 
Výuka bruslení pro dospělé s instruktorem.

Skills jsou hodiny určené pro nácvik hokejových dovedností. Jeden trenér se věnuje nanejvýš čtyřem hráčům. Trénuje se mimo jiné technika bruslení, práce s hokejkou, střela a zakončení herní situace. Hráč nebo rodič hráče si sám zvolí, kterou techniku by chtěl zlepšit, případně mu trenér poradí, na čem je potřeba pracovat.

Rybníkový hokej nebo také „Bruslení s hokejkou" je mini hokej na malé branky. Na ledové ploše jsou celkem tři hřiště a je jen na vás, koho vyzvete na souboj. Síly můžete poměřit se svými známými nebo s rodinou. Přijít ale můžete i sami, rozhodíte hokejky a jde se na to. Nic podobného jinde nenajdete. 

Dětské oslavy. Připravte pro vaše děti a jejich kamarády nezapomenutelný den na ledě. Naši instruktoři se postarají o zábavu na ledě, dovednostní úkoly a soutěže. V ICEBARu nachystáme slavnostní občerstvení a výzdobu přesně podle vašich představ. 

Kdyby vám to náhodou nestačilo, můžete si pronajmout ledovou plochu sami pro sebe.

Na stadionu nechybí ani půjčovna bruslí a hokejek. Dospělí si brusle mohou vypůjčit za 100 Kč, děti za 60 Kč, hokejky jsou za 100 Kč.

Na stadionu trénuje Akademie Tomáše Vernera a krasobruslařská reprezentace.

ŠKODA ICERINK získal ocenění Stavba roku 2018.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 2. 2020