Úvod > Aktuality > Skiareál Ještěd pro vás má limitovanou nabídku zvýhodněných skipasů
Zimní sporty

Skiareál Ještěd pro vás má limitovanou nabídku zvýhodněných skipasů

  • Vydáno10. února 2024
Spolu s jarními prázdninami připravil Skiareál Ještěd časově omezenou nabídkou akčních skipasů. Návštěvníci si nyní mohou zakoupit skipasy na denní i večerní lyžování za zvýhodněné ceny, a to v případě nákupu online prostřednictvím programu Gopass.
ski ještědAčkoliv venkovní teploty posledních dní připomínají spíše jarní počasí, sněhové podmínky ve Skiareálu Ještěd nabízejí i nadále kvalitní lyžování. Na hlavních sjezdovkách leží dostatečná pokrývka převážně technického sněhu. V provozu je stále zhruba polovina sjezdových tratí. Kromě oblíbené Nové Skalky si návštěvníci zalyžují i na Pláních nebo na Bucharce. Velmi dobré sněhové podmínky se daří udržet i ve funparku určeném pro výuku začínajících lyžařů.

Svým návštěvníkům vychází lyžařský areál pod Ještědem vstříc i v podobě časově omezené nabídky akčních skipasů, a to s platností od 7. února 2024 do odvolání, tedy s příchodem hlavní sezóny a očekávaných jarních prázdnin. Od tohoto data cenu jednodenního skipasu skiareál dočasně zastropoval nejvýše na úrovni 690 Kč pro dospělého. Pokud ale skipas zakoupíte s dostatečným předstihem, zalyžujete si na Ještědu ještě podstatně výhodněji. Cenový strop platí i v případě vícedenních skipasů.


Večerní lyžování a skipas na "den i noc" za hubičku

ski ještědDruhá akční nabídka se týká večerního lyžování, u kterého místní skiareál dočasně „zmrazil“ ceny na atraktivních 390 Kč za dospělého. Ostatní věkové kategorie (junioři, senioři, děti) lyžují ještě levněji. Nejmenší děti do 6 let lyžují na Ještědu zcela zdarma.

Nejvýhodnější nabídku připravil Skiareál Ještěd pro ty, kteří si chtějí užít lyžování jak přes den, tak i večer. V případě zakoupení jednodenního či vícedenního skipasu automaticky získáte zvýhodněné večerní lyžování za ojedinělých 250 Kč. Akční cena je platná pro všechny věkové kategorie a večerní skipas můžete využít v libovolný den, platí do 21. února včetně.
Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a okolí. Na vrcholu můžete navštívit denně otevřenou restauraci nebo Bistro.

Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – hory za rohem

Skiareál Ještěd – to pravé místo pro aktivní trávení volného času jak v zimě tak v létě. Skareál je vhodný pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku. Lyžařské středisko je položeno ve výšce 540 až 1012 metrů nad mořem.

Další aktuality

Zámek Svijany zve o víkendu na zimní prohlídku

Hrady a zámky zahajují zámeckou sezónu a otevírají své brány návštěvníkům většinou na začátku dubna. Na zámku Svijany se však rozhodli toto pravidlo porušit a zámek pro návštěvníky otevřít i přesto, že ještě stále vládne astronomická zima. Nečekejte na zámeckou sezónu a vydejte se na prohlídku zámku už teď! Zámek Svijany pro vás otvírá své brány dvakrát do měsíce, a ve dnech 24. a 25. února 2024 tu bude otevřeno.
Liberecký kraj | Památky

Pašeráci a lyžníci v Rokytnici nad Jizerou vás zavedou do časů minulých

Rozhraní Jizerek a Krkonoš se v pátek 16. února vrátí v čase, na začátek minulého století. Rokytnici nad Jizerou ovládnou pašeráci, kteří sem přinesou originální zábavu na sněhu. Návštěvníky tu čeká nevšední podívaná v rámci tradiční akce Sjezd pašeráků. Na svazích se budou prohánět lyžníci v dobových kostýmech a maskách. Akce se koná v areálu Studenov, kde budou připraveny hry a soutěže, sjezd pašeráků z vrcholu Studenova a ohňová show.
Liberecký kraj | Zážitky

Aktivní dovolená 2024: poznejte vzácné Jizerskohorské bučiny a biosférické rezervace UNESCO

Kde jinde si s Kudy z nudy připomenout Světový den divoké přírody než někde venku, pod širým nebem v horách nebo hluboko v lesích? Čekají na vás národní parky, chráněné krajinné oblasti, pestrá paleta přírodních památek, přírodní památky UNESCO a biosférické rezervace.
Liberecký kraj | Příroda

Rozhlednou roku je Hamštejn u obce Koberovy

Tradiční anketa Klubu přátel rozhleden opět vybírala mezi nově postavenými vyhlídkami roku 2023. Ve veřejném hlasování zvítězila rozhledna Hamštejn u obce Koberovy v Českém ráji. Na stříbrné pozici se umístila rozhledna Na Pasece u Trhového Štěpánova a bronzová příčka patří vyhlídce Janeček u Semil.
Liberecký kraj | Příroda

Jizerská 50 letos nebude: rozhodlo deštivé počasí a výrazná obleva

Aktuální obleva a déšť v Jizerských horách komplikují sněhové podmínky na tratích Jizerské 50. 57. ročník Jizerské 50 museli pořadatelé pošesté v historii kvůli nepříznivé předpovědi počasí zrušit. Doprovodný program bude zachován. Uskuteční se koncerty ČEZ Energy Fest v Jablonci nad Nisou a Liberci. Zájemci z řad závodníků i veřejnosti mohou přijít zdarma na kapelu Poletíme?, Pokáče nebo Ewu Farnou. Stejně tak uctění památky horolezců z expedice Peru 1970, které se přesune na neděli 11. února v 10:00 na stadion v Bedřichově.
Liberecký kraj | Zimní sporty

Mokřady, tůně, rybníky a ptačí pozorovatelny lákají k zimním procházkám

Mělké rybníky a jezera s pozvolnými břehy, lužní lesy, říční nivy i slepá ramena, tůně, vlhké louky, bažiny, močály, slatě a dokonce i vrchoviště, tedy rašeliniště s nepropustným podložím, zásobená srážkami: to všechno jsou mokřady. Vzácné ekosystémy připomíná první únorový pátek Světový den mokřadů.
Liberecký kraj | Příroda

Objevte národní kulturní památky Libereckého kraje

Krásu uplynulých staletí i obyčejný venkovský život ilustrují národní kulturní památky v Libereckém kraji. Vydejte se po stopách minulosti a poznejte skvosty, které stojí za to ochraňovat. Liberecký kraj je spojován především s množstvím dochované lidové architektury a také průmyslových objektů souvisejících s rozvojem textilního a sklářského průmyslu. V kraji naleznete také množství hradů a zámků, stejně jako církevních památek.
Liberecký kraj | Památky

Oslavte letošní masopust na Dlaskově statku

Dlaskův statek v Dolánkách se připravuje na tradiční Masopust, který se zde odehraje v sobotu 3. února 2024. Milovníci starých obyčejů si budou moci prohlédnout všechny tradiční masky – slaměné, nevěstu, ženicha, šašky, medvěda s medvědářem, charpu a mnohé další. Všichni zúčastnění mohou ochutnat zabíjačkové pochoutky, popít nápoje alkoholické i nealkoholické a především se mohou těšit na bujarý rej maškar, hudbu a vystoupení folklorních souborů.
Liberecký kraj | Zážitky