Úvod > Aktuality > Víkend bude na Šiklově mlýně ve znamení motorkářského šílenství
Víkend bude na Šiklově mlýně ve znamení motorkářského šílenství
"> ">
Letní sporty

Víkend bude na Šiklově mlýně ve znamení motorkářského šílenství

  • Vydáno16. října 2018
Předposlední říjnový víkend 20. a 21. října bude na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem určen motorkářům, jejich rodinám a také všem fanouškům. Proběhne zde poslední závod sezóny „MČR Enduro Open 2018“. Opět vás čeká úžasná podívaná na ty nejlepší jezdce. Pády ani odvážné sjezdy rozhodně nebudou chybět.
Eduro Šiklův mlýnPoslední letošní závod Mistrovství České republiky Enduro Open 2018 začne v sobotu 20. října v 9:00 hodin na offroadové dráze Šiklova mlýna. Závodit se bude v sobotu i neděli v několika kategoriích. Trať je vedená celým areálem Šiklova mlýna jak na samotné offroadové dráze, tak i lesy okolo. Trať jednoho kola měří 22 kilometrů.

Z rozhledny přímo v centru offroadové dráhy perfektně uvidíte většinu celého závodu. Samozřejmě se můžete vydat i po stopách celé tratě a budete tak svědky odvážných sjezdů, kde nebývá nouze o krkolomné pády. Všichni závodníci jsou však zkušení jezdci, kterým pády jen tak neublíží.

Závod se pojede i pro Hobby jezdce o Pohár Šiklova mlýna. Vstupné na závody je 170 Kč.
Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp leží uprostřed největšího přírodního zábavního areálu v ČR – Westernového městečka Šiklův mlýn. Unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Šiklův mlýn – Off-road areál

Šiklův mlýn – Off-road areál

Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty, na čtyřkolkách nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci.