Úvod > Aktuality > Příznivci značky Apple se sjedou na Festivalu iCON Prague
iPad pri studiu
"> iPad pri studiu "> S iPadem v kavárne "> Dívka a iPhone
Životní styl

Příznivci značky Apple se sjedou na Festivalu iCON Prague

  • Vydáno21. ledna 2013
Největší nezávislé středoevropské setkání příznivců a uživatelů zařízení, příslušenství a softwarových řešení od společnosti Apple proběhne pod názvem iCON Prague v budově Národní technické knihovny v Praze ve dnech 15. – 16. února 2013.
Festival iCON Prague je akcí, která kombinuje prezentace několika desítek vystavovatelů příslušenství Apple, přednášky pro uživatele a možnost setkávání se v rámci komunity Apple. Vzhledem k neustále stoupající oblibě zařízení Apple jsou k návštěvě iCON EXPO zváni nejen ti, kdo iPhone, iPad nebo Mac již aktivně používají, ale také zájemci o více informací, rady a doporučení ohledně jejich výběru a využití, kteří přechod na platformu Apple teprve zvažují.

V České republice se k oblibě značky Apple hlásí na sociální síti Facebook více než 380 000 lidí. Společnost Apple ale nikde na světě konference, nebo setkání uživatelů sama nepořádá. Proto se letos rozhodla uspořádat si sama, v rámci své komunity.

První a největší setkání svého druhu by mělo podpořit a pobavit nadšené fanoušky této značky, zároveň však také přinese setkání se zahraničními experty, kteří zájemcům vysvětlí způsoby využití produktů Apple ve firmách, možnosti využití iPadu ve vzdělávání a v neposlední řadě se zaměří také na zábavu a fenomén značky Apple. Festival se uskuteční v Národní technické knihovně v pražských Dejvicích.

Národní technická knihovna v Praze 6 – Dejvicích

Národní technická knihovna v Praze 6 – Dejvicích

Národní technická knihovna představuje s více než jedním milionem svazků nejobsáhlejší pramen technické literatury v České republice. Architektonické řešení budovy se snoubí se soudobými trendy moderní architektury, designu, výtvarného umění a knihovnictví.