Úvod > Aktuality > Přidejte se do masopustního průvodu na Chvalský zámek

Přidejte se do masopustního průvodu na Chvalský zámek

Vydáno 16. února 2020 Kultura
Tradiční Masopustní průvod se vydá v neděli 16. února Prahou-Horními Počernicemi na Chvalský zámek, kde bude vyhlášena nejlepší dětská masopustní maska a pro milovníky dobrého jídla budou připraveny zabijačkové hody. Sraz je ve 14:00 hodinu u Divadla Horní Počernice.
Masopust počerniceMasopustní průvod masek se vydá Horními Počernicemi v neděli 16. února 2020 ve 14:00 hodin. Letos poprvé je změněno místo srazu maškar, které je u Divadla Horní Počernice. Těšit se můžete na tradiční i netradiční masky, zastavení na trase s programem, volbu nejlepších dětských masek i ochutnávku zabíjačkových pochoutek v cíli. Nebude chybět veselá muzika ani koníci jako doprovod průvodu.

Na nádvoří chvalského zámku na návštěvníky bude čekat lidová hudba, občerstvení a soutěž O nejlepší dětskou masopustní masku. Vstup na akci zdarma. Ale pozor! Masky z průvodu budou mít po zásluze přednostní právo na zabíjačkovou ochutnávku. Přidejte se také a přijďte do průvodu v masce! A nezapomeňte, že se vyráží od Divadla Horní Počernice.
Chvalský zámek v Horních Počernicích - dotek romantiky na okraji Prahy

Chvalský zámek v Horních Počernicích - dotek romantiky na okraji Prahy

Dominantou původní obce Chvaly na současném území Horních Počernic v Praze je již po staletí Chvalský zámek. Toto historicky přirozené centrum po rekonstrukci nabízí prostory pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je také pronajmout pro konání různých akcí.