Úvod > Aktuality > Po 15 letech se otevřel ranč Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm
Po 15 letech se otevřel ranč Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm
">
Letní sporty

Po 15 letech se otevřel ranč Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm

  • Vydáno4. června 2013
Ranč Bučiska navazuje na dlouholetou tradici jezdeckého areálu v Rožnově pod Radhoštěm. V roce 2013 prošel areál rozsáhlou rekonstrukcí. Nabízí ustájení pro koně ve vnitřních prostorných boxech, výcvik koní a jezdců pod vedením zkušeného trenéra Toma Zajace, který vytrénoval například sedmnáctinásobnou mistryni Evropy v all-around disciplínách Blanku Slavíkovou a vytrénoval několik mistrů ČR.
Pro zájemce o jezdecký výcvik nabízí ranč Bučiska idividuální jezdecké lekce vedené zkušenými cvičiteli. Jezdecký výcvik je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé jezdce. Nabízí výcvik westernového ježdění i anglického ježdění. Nezapomínají ani na naše nejmenší – děti se mohou přihlásit do Jezdeckého klubu, nebo využít individuální jezdecký výcvik.

V rámci areálu můžete také posedět v příjemném prostředí Country clubu.

Ranč Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm

Ranč Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm

Ranč Bučiska navazuje na dlouholetou tradici jezdeckého areálu v Rožnově pod Radhoštěm. Pro zájemce o jezdecký výcvik jsou připraveny idividuální jezdecké lekce vedené zkušenými cvičiteli. Jezdecký výcvik je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé jezdce.