Úvod > Aktuality > Parníky od dubna znovu vyplují do pražské zoo
Parníky od dubna znovu vyplují do pražské zoo
"> "> "> "> "> ">
Zážitky

Parníky od dubna znovu vyplují do pražské zoo

  • Vydáno27. března 2022
Po zimní přestávce zahájí od dubna Pražská paroplavební společnost plavby svou pravidelnou lodní linkou do zoologické zahrady v Troji. Na začátku jara budou lodě zatím vyplouvat pouze o víkendu z Rašínova nábřeží (Výtoň), s přibývajícími teplými dny pak od května do srpna budou jezdit denně.
paroplavbaCestujte do zoo tak trochu jinak – na palubě lodi nebo parníku Pražské paroplavební společnosti. Vyhnete se tak stresu z dopravy ve městě a ještě si vy i vaše děti odnesete skvělý zážitek. Během pohodlné plavby budete mít možnost dětem ukázat zajímavé výhledy a pražské památky.

Pravidelná lodní linka vyplouvá z Rašínova nábřeží a za 75 minut vás doveze do přístaviště lodí na Císařském ostrově poblíž zoo. Stejně tak si můžete užít i cestu domů a nalodit se opět v přístavišti na Císařském ostrově a doplout lodí zpět na Rašínovo nábřeží.
 

Výhodné jízdenky se slevou

paroplavbaVyužít můžete zvýhodněný nákup jízdenek. Pořídíte-li si lodní lístek on-line bude vám přiznána sleva ve výši 10 %. Za nákup vstupenek na pokladně v přístavišti budete mít 20% slevu. Naopak za rezervaci on-line a následný nákup na pokladně se sleva neposkytuje.

Jednotlivé jízdenky stojí 250 Kč pro dospělé, 150 Kč  pro děti od 3 do 12 let. Zvýhodněná je i zpáteční jízdenka za 350 Kč pro dospělé a 200 Kč pro dítě ve věku 3-12 let.
Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Plavby parníky a loděmi v Praze po Vltavě

Zažijte den na palubě parníku! Nabízíme vyhlídkové a okružní plavby po Vltavě, výlety parníkem z Prahy do zoo a restaurační lodě. Plavba historickým kolesovým parníkem k soutoku dvou největších řek u nás v Mělníce nebo na Slapy je překrásným zážitkem.

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.