Úvod > Aktuality > Pankrácký rynek nabídne poctivé potraviny pod jednou střechou
Gurmánská turistika

Pankrácký rynek nabídne poctivé potraviny pod jednou střechou

  • Vydáno19. května 2014
Již toto úterý 20. 5. 2014 se otevřou brány Pankráckého Rynku, kde půjde o kvalitu a původ potravin na prvním místě. Zákazníky kromě kvalitních produktů čeká i originální interiér, jehož architekti se inspirovali podobou tradičních středoevropských rynků a malebnými francouzskými trhy.

Kuřátko v solné krustěNa Pankráckém Rynku na Praze 4, nakoupíte od úterý 20. května prvotřídní potraviny od českých malo-producentů, ale také evropské a světové pochoutky. V samotném centru Rynku vyroste Perfect Bistro, které bude nabízet tradiční a sezónní portfolio kvalitních pokrmů připravovaných z poctivých surovin stylem "fast food v kvalitě slow food". Ochutnáte zde poctivě zpracované evropské i lokální suroviny, takže jako zákazník víte, odkud jídlo pochází a jakou urazilo cestu na váš stůl. Tím, že potraviny nemusely cestovat na velkou vzdálenost, se udržují čerstvější a tím i nutričně hodnotnější a senzoricky bohatší. Šéfkuchařem a garantem projektu je Filip Sajler, který se zaměří na středoevropskou gastronomii s prvky inspirace z dalších částí Evropy a středomoří.

SvíčkováNa jaké lahůdky se můžete těšit v Perfect Bistru? Např. na tradiční středoevropský tafel spitz, tj. vařené hovězí s doplňky, omáčkou a zeleninou, sezonní chřestové menu, vaječný bar z farmářských vajec, do křupava pečené kuře z tradičního chovu, na křehký pečený bůček, rudolecký pankrácký párek, bohatý rybí gril s mnoha doplňky a spoustu dalších lahůdek. To vše ve skvělém prostředí a s usměvavým personálem. Perfect Bistro bude mít otevřeno každý den od 8 do 20 hodin.

A jaké stálé prodejce můžete navštívit na Pankráckém Rynku? Bude tu Rodinné pekařství a cukrářství Athos, špičková vinotéka Chez Adele, čerstvé ryby nakoupíte v Blue Fjord, lahodné sýry v Gourmet Cheese, ovoce a zeleninu v obchodě Naše zahrádka, maso z vlastního chovu zvířat nabídne Samo HS – řeznictví, květiny nakoupíte v květinářství Belles Fleurs a celkovou nabídku doplní koloniál Všehochutě.