!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Occidental Praha s úžasným panoramatickým výhledem

Hotel Occidental Praha s úžasným panoramatickým výhledem

Ubytování
Čtyřhvězdičkový hotel Occidental Praha na pražské Pankráci s multifunkčním kongresovým centrem, se nachází v obchodní zóně Prahy, jen 10 minut od centra. Díky svým 14 podlažím nabízí úžasný panoramatický výhled na město.
Ubytujte se v hotelu Occidental Praha a nechte se unést panoramatickým výhledem na město. Nabízíme 213 prostorných, pohodlných a prosvětlených pokojů s perfektním vybavením, ve kterých se doplňuje moderní design s teplými barvami. Hotel využívá nadstandardních individuálních služeb a uspokojí jak návštěvníky, kteří přijeli do Prahy za obchody, tak i ty, kteří nás navštíví pro potěšení.

V hotelu je k dispozici bezplatné připojení Wi-Fi ve všech veřejných prostorách a ve všech pokojích business a junior suite.

V restauracích Mediterráneo a Praga můžete vychutnávat tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Kromě toho můžete podniknout některou z okružních jízd, které zorganizují na žádost v recepci hotelu. Bar "Las Brisas" je místem, které nabízí širokou nabídku vín, likérů, koktejlů a doutníků. Mezinárodní tým Barceló zaručuje velmi kvalitní služby.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019