Úvod > Aktuality > Matějská pouť na pražském Výstavišti je prodloužena!
Matejská pout na pražském Výstavišti je prodloužena!
"> Matejská pout na pražském Výstavišti je prodloužena! "> Letos poprvé zde mužete vyzkoušet rodinnou horskou dráhu "> Soucástí Matejské pouti samozrejme nadále zustávají i stálé atrakce, napríklad autodrom "> Provozní doba pouti je v pátek od 14:00 do 21:00 hodin, o víkendu od 10:00 do 22:00 hodin "> Zábavu a neobvyklé výhledy poskytuje i petatricetimetrové ruské kolo
Zážitky

Matějská pouť na pražském Výstavišti je prodloužena!

  • Vydáno15. dubna 2013
Matějská pouť, která se koná v areálu Výstaviště Praha 7 v Holešovicích je z důvodu velmi chladného počasí v minulých týdnech, prodloužena až do 1. května! Pokud jste se na ni tedy nestihli vypravit, využijte poslední možnost! Na pouti na vás čekají nové české i zahraniční atrakce, kterých je zde k dispozici na 120.
Matějská pouťMatějská pouť je vůbec první jarní poutí v Evropě. Tak jako každý rok zde nechybí oblíbená horská dráha, adrenalinové atrakce z tuzemska i Nizozemska nebo střelnice. Vezměte rodinu za zábavou a vyzkoušejte nové atrakce, které vám letošní ročník přináší. Poprvé si letos můžete užít rodinnou horskou dráhu a trojpatrový strašidelný zámek. K nejdivočejším atrakcím patří tradičně booster, katapult či kamikadze nebo obří padesátimetrové rameno s vrtulí, v němž se odvážlivci točí všemi směry.

Součástí Matějské pouti samozřejmě nadále zůstávají i stálé atrakce – k těm nejoblíbenějším stále patří například pětatřicetimetrové ruské kolo. Zároveň jsou pro vás po celém areálu připravena rychlá občerstvení, orientální cukrovinky, perníková srdce, hračky a mnoho dalších prodejních stánků.

Provozní doba pouti je v pátek od 14:00 do 21:00 hodin, o víkendu od 10:00 do 22:00 hodin. Návštěvníci pouti najdou celodenní zábavu pro celou rodinu dle svého výběru. Vstupné během prodloužené Matějské pouti bude pouhých 10 korun včetně sobot, nedělí a svátku," dodala mluvčí. Zdarma se sem nadále dostanou děti do 120 centimetrů výšky a tělesně postižení včetně jedné osoby doprovodu.