Úvod > Aktuality > Nejvýše položený festival Keltská noc naplní Harrachov hudbou
Nejvýše položený festival Keltská noc naplní Harrachov hudbou
"> "> Nejvýše položený festival Keltská noc naplní Harrachov hudbou "> Letos bude Keltská noc opravdu nabitá hvezdami "> Festivalový areál se bude rozkládat na dostatecném zatravneném prostoru doskocište mamutího mustku

Nejvýše položený festival Keltská noc naplní Harrachov hudbou

Vydáno 6. srpna 2020 Kultura
Dvacátý pátý ročník Keltské noci se uskuteční 7. až 8. 8. 2020 v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku. Festival v Harrachově si připisuje hned dvě výjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Kde jinde tohle všechno najdete!

Festival Keltská nocPod Mamutím můstkem v Harrachově se opět rozezní hudba na již 25. ročníku festivalu Keltská noc. Letošní festival Keltská noc se bude skládat ze dvou festivalových dní: pátku 7. a soboty 8. srpna 2020. Vše se odehrává na dvou scénách v areálu skokanských můstků v Harrachově.

Festival si připisuje hned dvě výjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Ve čtvrtek 6. srpna navíc odstartuje večírek pro nedočkavé, který bude přístupný všem zájemcům zdarma. Těšit se můžete na DJs Venovena a Elissu Zmarchrobovou.

Harrachov festivalPáteční zahájení Keltské noci 7. 8. 2020 ve14:00 bude patřit Synům výčepu a dále se na dvou podiích během dvou dnů vystřídají: Tři sestry, Wohnout, Rybičky 48, Vypsaná fixa, Mňága a žďorp, Alkehol, Krucipüsk, Doctor P.P.,  De Bill Heads, E!E, SPS, Totální nasazení, Lety mimo, Pirates of the pubs, Zputnik, Záviš nebo Krkonošská dechovka.

Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků včetně krajových specialit, stánky se suvenýry, kavárna, čajovna, i atrakce pro sportovní vyžití... Bezplatné stanování je možné na vyhrazené ploše v těsném sousedství koncertního areálu. Jsou připraveny i stany, pro případ nepříznivého počasí. Novinkou je o 50% levnější parkování proti předchozím létům a milovníci adrenalinu ocení nabídku na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.Vstupné na místě je v pátek za 800 Kč, v sobotu za 850 Kč, permanentka vyjde na 1300 Kč.

Skokanské můstky v Harrachově

Skokanské můstky v Harrachově

Lyžařské skokanské můstky se staly nedílnou součástí Harrachova. Proslulý areál pěti skokanských můstků se nachází na severním svahu Čertovy hory. Malé dětské můstky jsou na Hřebínku-Kaml, střední můstky za hotelem Skicentrum a velké můstky najdete vedle Lanové dráhy Delta.

Lanová dráha na Čertovu horu v Harrachově - vstříc mamutím zážitkům

Lanová dráha na Čertovu horu v Harrachově - vstříc mamutím zážitkům

Nahoru do výšky přes 1000 metrů nad mořem stoupá čtyřsedačková lanovka, která je v provozu celoročně. Ze sedačky lanové dráhy si lze navíc z bezprostřední blízkosti prohlédnout profil mamutího můstku pro lety na lyžích, jediného u nás a jednoho z šesti na světě.

Slevová karta Harrachov Card

Slevová karta Harrachov Card

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zdarma.

Mumlavský vodopád v Krkonoších

Mumlavský vodopád v Krkonoších

Dravá řeka Mumlava vytváří poblíž Harrachova, v Mumlavském dole, vodopád tvořený stupňovitými žulovými bloky. Asi 10 m vysoký skalní stupeň v žulovém řečišti se nachází nedaleko centra Harrachova v západní části Mumlavského dolu.

Harrachovský Hollywood

Harrachovský Hollywood

K přilákání návštěvníků přitom často stačí drobnost, například zajímavé místo pro vyfocení „selfíčka“. Své o tom vědí v Harrachově, kde se právě z tohoto důvodu u místní bobové dráhy stal atrakcí nápis Harrachov ztvárněný ve stylu obřích písmen Hollywood v Kalifornii.

Další aktuality

12.9.
2020
Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonoše a Podkrkonoší | Letní sporty
10.9.
2020
Kuks bude v sobotu patřít vínu

Kuks bude v sobotu patřít vínu

Krkonoše a Podkrkonoší | Gurmánská turistika