Úvod > Aktuality > Přijďte si prohlédnout postavy z večerníčků na Festival ledových soch
Festival ledových soch je nejvetší akcí svého druhu porádanou v Ceské republice
"> Festival ledových soch je nejvetší akcí svého druhu porádanou v Ceské republice "> "> "> Užijte si ledové sochy v Galerii Harfa! "> Socha olympijských kruhu - festival 2014 "> Socha Mamuta z Doby ledové - festival 2013
Zážitky

Přijďte si prohlédnout postavy z večerníčků na Festival ledových soch

  • Vydáno4. února 2016
Festival ledových soch je jedna z největších akcí svého druhu, která se koná v České republice a v Praze. V letošním roce si jej návštěvníci obchodního centra Galerie Harfa mohou prohlédnout již popáté v řadě. Tématem letošního ročníku, keterý se uskuteční již 6. února jsou populární postavičky z českých Večerníčků.
Ledové socháníOblíbenou postavičku Večerníčka dobře znají všichni malí i velcí televizní diváci. Roztomilý panáček s papírovou čepičkou nás každý podvečer neúnavně zve do světa krátkých pohádek před spaním. Jeho autorem je malíř Radek Pilař a na obrazovce se objevuje již déle než 50 let. Pokud patří k vašim oblíbeným hrdinům, rozhodně nezapomeňte o víkendu 6. – 7. února 2016 navštívit pražskou Galerii Harfa. Uskuteční se zde 5. ročník Festivalu ledových soch – letos právě s tématikou představitelů známých českých Večerníčků. V rukou umělců zde prosté ledové kvádry nabudou novou podobu a přenesou vás do světa dětských fantazií. Nenechte si ujít zajímavý program, který začíná oba dny od 14 hodin.

ledosochy 2015Všechny sochy budou vznikat na střeše nákupního centra. Zde budou následně i vystaveny, dokud si s ledovou krásou neporadí jarní obleva. A na jaké pohádkové hrdiny se můžete těšit? Mnoho fanoušků si jistě získá populární duo z klobouku Bob a Bobek. Neméně obdivovatelů bude mít přerostlý mazlíček Maxipes Fík. Nechte se překvapit, zda mezi exponáty najdete i nestárnoucího Krtečka se svými kamarády. Do Galerie Harfa první únorový víkend z mechu a kapradí zavítají také Křemílek a Vochomůrka. Pozadu nezůstane ani Rákosníček a mnoho dalších...

Pokud máte svůj oblíbený Večerníček, rozhodně nezapomeňte pro svého favorita hlasovat v soutěži o nejkrásnější ledovou sochu. Konečné výsledky budou vyhlášeny v neděli odpoledne. Během celého víkendu na děti také čekají drobné soutěže. Den si navíc můžete zpestřit nakupováním nebo aktivním pohybem. Stačí si na místním ledovém kluzišti PRE Arena zapůjčit brusle a pak už se jen prohánět s větrem o závod.
DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.