!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Lyžařský svah ve Zlíně je na sezonu připraven
Umelý svah ve Zlíne
"> Umelý svah ve Zlíne "> Svah ve Zlíne "> Lyžari na svahu
Zimní sporty

Lyžařský svah ve Zlíně je na sezonu připraven

  • Vydáno30. prosince 2021
Provoz na lyžařském svahu v centru Zlína je opět obnoven. Vzhledem ke sněhovým podmínkám tu zatím fungují dětské dopravníky a lyžařská škola, plný provoz areál plánuje spustit v lednu 2022.
Lyžařům – začátečníkům je na umělém svahu k dispozici lyžařská škola. Na své si přijdou i milovníci večerního lyžování, jelikož provoz sjezdovky je nepřetržitý od osmé hodiny ranní až do osmi hodin večer. Samozřejmostí je také umělé zasněžování svahu v zimním období a parkování u sjezdovky zdarma.

Areál je optimální především pro rodiny s dětmi, začínající lyžaře či snowboardisty a v neposlední řadě je vzhledem ke své snadné dostupnosti zázemím také pro zájemce z řad škol od mateřských až po univerzity či sportovní kluby a oddíly, a to jak místní, tak z okolních měst.
Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Lyžařům ve Zlíně je od sezóny 2020/21 opět k dispozici sjezdovka o délce cca 300 m a vlek – tzv. poma. Nechybí samozřejmě ani malá sjezdovka pro děti.

Další aktuality