Úvod > Aktuality > Komentované procházky po Fotostezce Valachy si můžete užít zdarma
Komentované procházky po Fotostezce Valachy si můžete užít zdarma
">
Zážitky

Komentované procházky po Fotostezce Valachy si můžete užít zdarma

  • Vydáno25. července 2015
Tip pro milovníky fotografování! Zúčastněte se organizovaných procházek s profesionálními fotografy po nové Fotostezce Valachy, která byla v červenci nově otevřena v Resortu Valachy Velké Karlovice.
Fotostezka Valachy je turistická trasa, která je na vybraných místech doplněna zastávkami u fotogenických míst a informačními tabulkami s radami a tipy, jak dané místo zvěčnit fotoaparátem co nejlépe. Šest kilometrů dlouhá trasa začíná na parkovišti pod Spa hotelem Lanterna, kolem hotelu Galik vede k blízké rozhledně Miloňová a poté zpět do údolí. Cestou nabízí možnost pořídit záběry půvabné valašské krajiny, ale také působivých přírodních prvků či typických valašských chaloupek.
 
Při příležitosti otevření Fotostezky připravil Resort Valachy na prázdninové měsíce atraktivní doprovodný program. V několika vybraných termínech máte mimořádnou příležitost si Fotostezku projít s odborníky značky Nikon, která je odborným garantem fotostezky. Rady a doporučení tak můžete získat i s osobním komentářem, případně využít možnost osobní konzultace k jakékoli další fotografické problematice.

Procházky jsou z důvodu optimálních světelných podmínek směřovány do brzkých dopoledních nebo pozdních odpoledních hodin, trvají dvě až tři hodiny.
 
Termíny prohlídek Fotostezky:
  • 27.7. v 17:00
  • 28.7. v 8:00
  • 6.8. v 17:00
  • 7.8. v 8:00
  • 24.8. v 17:00
  • 25.8. v 8:00
Sraz je v uvedenou hodinu v recepci Spa hotelu Lanterna. Vzhledem k maximálnímu počtu 15 osob doporučujeme rezervaci míst předem v recepci Spa hotelu Laterna nebo na tel. 571 477 300.
 
Rozhledna na vrchu Miloňová

Rozhledna na vrchu Miloňová

Nová dřevěná rozhledna u Velkých Karlovic na vrchu Miloňová (846 m.n.m) se tyčí do výšky 24 m a skýtá nádherné výhledy na Javorníky.

Chráněná krajinná oblast Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy

CHKO Beskydy je svou rozlohou 1 160 km² největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice. Naleznete zde původní pralesovité porosty, horské louky s výskytem vzácných karpatských rostlin a živočichů i unikátní pseudokrasové jevy.

Fotostezka Valachy – stezka pro milovníky fotografování

Fotostezka Valachy – stezka pro milovníky fotografování

Vozíte si rádi z dovolené fotky na památku? Resort Valachy připravil pro milovníky fotografování a turistiky. Fotostezka Valachy vás zavede na fotograficky zajímavá místa v okolí Velkých Karlovic a přinese navíc rady a tipy, jak co nejlépe zvěčnit krásy přírody.

Další aktuality