Úvod > Aktuality > Kinematograf bratří Čadíků je opět v Praze!
Kinematograf bratrí Cadíku je opet v Praze!
"> Kinematograf bratrí Cadíku je opet v Praze! "> Už v pátek 27. 6. se na streše Galerie Harfa uskutecní zahajovací vecer "> Tešit se mužete na skvelou ceskou komedii Líbáš jako dábel
Kultura

Kinematograf bratří Čadíků je opět v Praze!

  • Vydáno27. června 2014
Už v pátek 27. 6. se na střeše Galerie Harfa uskuteční zahajovací večer Letního kina pod taktovkou úspěšného Kinematografu bratří Čadíků, který již více než 20 let každoročně nabízí filmovou kvalitu po celé ČR. Každý pátek, sobotu a neděli po celé léto můžete vidět osvědčené kultovní filmy, ale i úspěšné novinky.

KinematografPro nedočkavé milovníky filmů i pro ty, kdo si chtějí zpříjemnit letní večery kulturou, je tu legendární kinematograf bratří Čadíků v Harfě. První páteční promítání bude navíc zdarma.

Těšit se můžete na skvělou českou komedii Líbáš jako ďábel, v níž září herecké hvězdy Oldřich Kaiser, Eva Holubová nebo Jiří Bartoška a celým zahajovacím večerem vás provede osobně pan Josef Čadík. V sobotu následuje herecký koncert Leonarda DiCapria v pompézním příběhu Velkého Gatsbyho podle románu F. Scotta Fitzgeralda. Filmový blok tohoto týdne zakončí v neděli filmový velikán Woody Allen se snímkem Jasmíniny slzy. Diváci v něm zhlédnou výkony Cate Blanchett, Aleca Baldwina nebo Sally Hawking. A bude to stát za to!

Kinematograf Bratří Čadíků je společností, která působí na české scéně již řadu let. V současné době provozuje 15 mobilních kin. Dva pojízdné autobusy působí od roku 2002 také na Slovensku. A nyní mohou diváci zhlédnout spoustu skvělých snímků na střeše Galerie Harfa v rámci Kulturního léta a zpříjemnit si tak celé prázdniny. Kinematograf promítá vždy v pátek, sobotu a neděli v červenci od 21:30 a v srpnu od 21:00 hod.