Úvod > Aktuality > Jizerská 50 pomáhá v boji proti koronaviru - spouští charitativní projekt “Padesátka pro první linii”
Jizerská 50 pomáhá v boji proti koronaviru - spouští charitativní projekt “Padesátka pro první linii
"> "> ">

Jizerská 50 pomáhá v boji proti koronaviru - spouští charitativní projekt “Padesátka pro první linii”

Vydáno 8. dubna 2020 Zimní sporty
Přihlaste se do virtuální Jizerské 50 a podpořte výrobu ochranných pomůcek na technické univerzitě v Liberci! Staňte se společně s pořadateli Jizerské 50 tahouny závodu, který za nás všechny během koronavirové pandemie absolvují lidé z první linie. Doktoři, zdravotníci, lékárníci, členové bezpečnostních složek, prodavači... Kupte si virtuální startovné pro sebe nebo i své blízké a pomozte těm, kteří to nyní potřebují ze všech nejvíc.
jizerská 50Vybranou částkou, která může být i vyšší než symbolických 50 Kč, pomohou organizátoři Technické univerzitě v Liberci na výrobu ochranných pomůcek pro první linii. Sbírka začíná nyní a vyvrcholí přenosem z 53. ročníku ČEZ Jizerské 50, který odvysílá stanice ČT sport v neděli 12. dubna 2020 od 8:10 hodin.
 
Každému, kdo se do pomoci finančně zapojí, bude na email zaslán dres z elitní vlny Jizerské 50. Ten bude moci sdílet na sociálních sítích s #50proprvnilinii a dále tak šířit charitativní akci “Padesátka pro první linii”.  Peníze pak po Velikonocích organizátoři pošlou na konto Technické univerzity v Liberci na výrobu ochranných pomůcek pro první linii. Online dres bude navíc sloužit jako certifikát těm, kteří váží práce lidí v první linii.
 
Po stopách Jizerské 50 na běžkách

Po stopách Jizerské 50 na běžkách

Zkrácenou verzi slavného závodu zvládnou i rekreační běžkaři. Projedete se krásnou přírodou Jizerských hor a prověříte svou fyzickou kondici. Cestou projedete okolo Šámalovy chaty, Knajpy, Smědavy nebo vyhlídky Krásná Máří.

Další aktuality

3.8.
2020
#světovéČesko a výlet za poustevníky a loupežníky na hrad Sloup

#světovéČesko a výlet za poustevníky a loupežníky na hrad Sloup

Českolipsko a Jizerské hory | Památky
29.7.
2020
#světovéČesko a Hamerské jezero – poznejte Riviéru severu

#světovéČesko a Hamerské jezero – poznejte Riviéru severu

Českolipsko a Jizerské hory | Letní sporty
29.7.
2020
Zubačka v Tanvaldu láká na nostalgické jízdy

Zubačka v Tanvaldu láká na nostalgické jízdy

Českolipsko a Jizerské hory | Zážitky