Úvod > Aktuality > Festivalová pláž na Rock for People opět ožije hudbou i tancem
Festivalová pláž na Rock for People opět ožije hudbou i tancem
"> "> ">
Životní styl

Festivalová pláž na Rock for People opět ožije hudbou i tancem

  • Vydáno1. června 2015
Již ve čtvrtek 4. června se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a odstartuje 21. ročník festivalu Rock for People. Během tří dnů se na dvou hlavních a čtyřech vedlejších pódiích vystřídá na 100 zahraničních i domácích interpretů. Minulý týden ještě organizátoři doplnili poslední jméno letošního line-upu, divokou kartou bude řízná britská formace Turbowolf. Připravený je i bohatý doprovodný program a návštěvníci budou také svědky hned několika premiér.

Mejdan na Rock for People festivalové pláži zahájí už ve čtvrtek 4. června.

Hned první festivalový den čeká na návštěvníky jedna velká premiéra – kapela Asking Alexandria se totiž právě na Rock for People poprvé představí veřejnosti v nové sestavě se zpěvákem Denisem Shaforostovem.

Vrcholem festivalu bude bezesporu pátek 5. června. Tři roky po jejich plánovaném vystoupení v roce 2012, kterému se do cesty postavilo počasí, se legendární kapela Faith No More vrací do Hradce v plné síle a navíc i se zbrusu novým albem. Kromě nich zahrají v pátek také američtí průkopníci nu-metalového žánru Limp Bizkit nebo Hollywood Undead, kteří si s sebou také vezou nové album. I v pátek zažije Hradec jednu premiéru, vůbec poprvé se v České republice představí kanadští rockeři Three Days Grace.

V sobotu pak budou Festivalparku vládnout britští Bastille nebo Julian Casablancas s The Voidz.

Rock for People 2023

8.6.
10.6.
Rock for People 2023

Rock for People 2023 je hudební festival, který se uskuteční 8. až 10. 6.2023. Místem konání je Festivalpark (Hradec Králové).