Úvod > Aktuality > Dárkové poukazy na jarní Festival otevřených sklepů jsou již v prodeji

Dárkové poukazy na jarní Festival otevřených sklepů jsou již v prodeji

Vydáno 2. ledna 2015 Gurmánská turistika
Již 7. ročník Festivalu otevřených sklepů zahájí v dubnu jarní festival v Modrých Horách ve Velkopavlovické podoblasti. Své sklepy otevře třicítka vinařů ve Velkých Pavlovicích, Bořeticích, Kobylí, Němčičkách a Vrbici. Jako vždy nabídne festival degustace vín přímo ve sklepech a osobní setkání s vinaři. Darujte ochutnávku více než 300 skvělých vín - kupte svým blízkým dárkové vstupenky na Festival otevřených sklepů - Jaro v Modrých Horách 2015!
Jaro v Modrých horách – takový je podtitul letošního Festivalu otevřených sklepů, který se po čtyřech letech vrací do Velkých Pavlovic a vinařských obcí v okolí. Pět obcí regionu nabídne o víkendu 18. a 19. dubna nejen třicítku otevřených sklepů, ale i netradiční doprovodný program i servis v podobě autobusové kyvadlové dopravy. Celodenní ochutnávky vín v otevřených sklepech vinařů z Velkých Pavlovic, Kobylí, Bořetic, Němčiček a Vrbice doplní speciální gastronomické pořady i kulturní akce. V každé obci bude minimálně jedna zastávka kyvadlové dopravy, která bude návštěvníky převážet mezi obcemi.

Jarní festival začíná oficiálně v sobotu 18. dubna, sklepy se otevřou od 10:00 do 21:00 s večerním programem. V neděli 19. dubna pak pokračuje od 10:00 do 15:00, po oba dva dny s možností nákupu vín. V programu festivalu opět nebude chybět delikátní gurmetské menu s místními víny, servírované nejlepšími kuchaři v místních restauracích i přímo ve sklepech.

V ceně vstupenky:
  • volná degustace více jak 200 vzorků vín
  • návštěva 30 vinařů v jejich sklepech
  • festivalová doprava mezi 5 obcemi
  • tištěný průvodce a degustační sklenička
  • poukaz k odběru vína ve hodnotě 200 Kč
Poznejte osobně vinaře a jejich vína, sklepní uličky a místní gastronomii i folklór.
Turistický produkt Modré Hory

Turistický produkt Modré Hory

Modré Hory – pět obcí v nejjižnějším cípu Moravy, to je souhrn spousty nej, která můžete na Moravě najít a zažít. Tento vinařský mikroregion vás příjemně překvapí v každém ročním období.

Další aktuality

18.10.
2019
TOP vinařským cílem roku 2019 jsou Templářské sklepy

TOP vinařským cílem roku 2019 jsou Templářské sklepy

Jižní Morava | Gurmánská turistika
15.10.
2019
Vydejte se o víkendu na Pálavu za gulášem

Vydejte se o víkendu na Pálavu za gulášem

Jižní Morava | Gurmánská turistika
15.10.
2019
Za nejlepšími guláši se vydejte na Pálavský gulášfest

Za nejlepšími guláši se vydejte na Pálavský gulášfest

Jižní Morava | Gurmánská turistika