Úvod > Aktuality > Do Žlutých lázní se opět vrací lyžařský bazar
Do Žlutých lázní se opet vrací lyžarský bazar
"> Do Žlutých lázní se opet vrací lyžarský bazar "> Zájemci mohou dorazit ve stredu, ctvrtek a v sobotu "> Bazar funguje ve Žlutých lázních už více než tri desítky let
Zimní sporty

Do Žlutých lázní se opět vrací lyžařský bazar

  • Vydáno14. listopadu 2016
Do podolských Žlutých lázní dorazí opět tradiční bazar zimních potřeb. Stovky lyží, snowboardů a dalšího vybavení pro zimní sporty čekají od středy 16. listopadu na návštěvníky areálu. V další sezoně nabídne lázeňský bazar nové i použité náčiní.
 Lyže, běžky, boty, snowboardy, helmy a další doplňky bude možné opět zakoupit v bazaru zimních potřeb v areálu Žluté lázně vždy od středy do pátku od 10 do 18 hodin. Zájemci mohou přijít také v sobotu od 9 do 14 hodin.

Bazar zimního vybavení přečkal ve Žlutých lázních i dobu komunismu a je vyhlášený po celé Praze. Prodejci nabízí dostupné zboží od různých značek.

Bazar zimního vybavení najdou návštěvníci Žlutých lázní přímo na parkovišti v návaznosti na farmářské trhy. Prodejci zde nabízejí desítky druhů zimních potřeb pro malé i velké sportovce. Například nové dětské lyže s vázáním nabídnou i letos už od 1600 korun a dospělí si stejné vybavení pořídí už od tří tisíc. Výhodou bazaru je, že zájemci mohou zboží vyměnit, když jim už nesedí, nebo jim děti odrostou. V pátek a v sobotu doplní zimní sortiment také nabídka farmářů. Ve stáncích nechybí každý týden čerstvé potraviny a aktuální ovoce a zelenina.

Bazar lyžařských potřeb bude otevřený až do konce února příštího roku.
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.