!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti
V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti
"> "> Rozhledna Háj u Aše "> Tradicní letní slavnost mesta Aše probehnou na Vrchu Háj "> Sportovní areál Vrch Háj u Aše
Gurmánská turistika

V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti

Vydáno 15. srpna 2019
Jak se již stalo zvykem, tak i v letošním roce se budou konat pod vrchem Háj letní slavnosti, letos pod názvem Česko-bavorské slavnosti Aš - Selb. Těšit se můžete na prodej piva regionálních pivovarů, zábavné atrakce pro děti, videoprojekce na LED obrazovce, stánkový prodej občerstvení a velmi bohatý kulturní program.

PivoV areálu vrchu Háj se v sobotu 17. srpna uskuteční Česko-bavorské slavnosti měst Aš a Selb s tradiční sérií koncertů známých i méně známých hudebních formací. Součástí bude doprovodný program pro děti, zábavné atrakce, prezentace místních spolků, stánkový prodej a bohaté občerstvení.

Na příchozí budou čekat piva regionálních pivovarů, prezentace tradic z Aše a Selbu, bumperball, zábavní atrakce pro děti a odpočinková rodinná zóna.

Háj u AšeKulturní program začne v 12:45 hodin slavnostním průvodem občanů a spolků měst Aše a Selbu za doprovodu Pochodového orchestru Selb. Průvod vyjde z Goethova náměstí na Moravskou ulici a následně do Dlouhé ulice, poté zamíří na vrch Háj.

Kulturní centrum La Ritma Aš ožije bohatým hudebním programem. V 15:30 pódium roztančí Naďa Urbánková a skupina Bokomara. Poté, v 17:30 přijde na řadu Honza Křížek. Od 19:30 bude sál patřit oblíbené česko-polské zpěvačce Ewě Farne a od 21:30 to roztočí Lucie revival. Od 23:00 hodin vypukne After party s DJ Čočkinem.

Rozhledna Háj u Aše

Rozhledna Háj u Aše

Rozhledna na vrchu Háj, jedna z našich nejmohutnějších vyhlídkových staveb, je nejzápadněji položenou rozhlednou v ČR. Vrchol Háj, nejvyšší vrchol české části Smrčin, se nachází kousek od Aše.

Sportovní areál Vrch Háj u Aše

Sportovní areál Vrch Háj u Aše

Akraktivní moderní sportovní areál nabízí pestrou škálu možností pro sportovní vyžití rodin s dětmi, sportovců i sportovních týmů. Areál se nachází pod Ašskou rozhlednou. Malebné okolí nabízí možnost na procházku.

Další aktuality

21.10.
2020
Vydejete se na kole za krásami Karlovarského kraje

Vydejete se na kole za krásami Karlovarského kraje

Západočeské lázně | Letní sporty
2.10.
2020
Podzimní dovolená plná relaxu a pohodlí vás čeká v Karlovarském kraji

Podzimní dovolená plná relaxu a pohodlí vás čeká v Karlovarském kraji

Západočeské lázně | Lázně a wellness