!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti
V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti
"> "> Rozhledna Háj u Aše "> Tradicní letní slavnost mesta Aše probehnou na Vrchu Háj "> Sportovní areál Vrch Háj u Aše
Gurmánská turistika

V Aši se chystají Česko-bavorské slavnosti

Vydáno 15. srpna 2019
Jak se již stalo zvykem, tak i v letošním roce se budou konat pod vrchem Háj letní slavnosti, letos pod názvem Česko-bavorské slavnosti Aš - Selb. Těšit se můžete na prodej piva regionálních pivovarů, zábavné atrakce pro děti, videoprojekce na LED obrazovce, stánkový prodej občerstvení a velmi bohatý kulturní program.

PivoV areálu vrchu Háj se v sobotu 17. srpna uskuteční Česko-bavorské slavnosti měst Aš a Selb s tradiční sérií koncertů známých i méně známých hudebních formací. Součástí bude doprovodný program pro děti, zábavné atrakce, prezentace místních spolků, stánkový prodej a bohaté občerstvení.

Na příchozí budou čekat piva regionálních pivovarů, prezentace tradic z Aše a Selbu, bumperball, zábavní atrakce pro děti a odpočinková rodinná zóna.

Háj u AšeKulturní program začne v 12:45 hodin slavnostním průvodem občanů a spolků měst Aše a Selbu za doprovodu Pochodového orchestru Selb. Průvod vyjde z Goethova náměstí na Moravskou ulici a následně do Dlouhé ulice, poté zamíří na vrch Háj.

Kulturní centrum La Ritma Aš ožije bohatým hudebním programem. V 15:30 pódium roztančí Naďa Urbánková a skupina Bokomara. Poté, v 17:30 přijde na řadu Honza Křížek. Od 19:30 bude sál patřit oblíbené česko-polské zpěvačce Ewě Farne a od 21:30 to roztočí Lucie revival. Od 23:00 hodin vypukne After party s DJ Čočkinem.

Rozhledna Háj u Aše

Rozhledna Háj u Aše

Rozhledna na vrchu Háj, jedna z našich nejmohutnějších vyhlídkových staveb, je nejzápadněji položenou rozhlednou v ČR. Vrchol Háj, nejvyšší vrchol české části Smrčin, se nachází kousek od Aše.

Sportovní areál Vrch Háj u Aše

Sportovní areál Vrch Háj u Aše

Akraktivní moderní sportovní areál nabízí pestrou škálu možností pro sportovní vyžití rodin s dětmi, sportovců i sportovních týmů. Areál se nachází pod Ašskou rozhlednou. Malebné okolí nabízí možnost na procházku.