Úvod > Aktuality > Centrum Babylon láká na bohatý program i mistrovství ve hře Go
Centrum Babylon láká na bohatý program i mistrovství ve hře Go
">
Lázně a wellness

Centrum Babylon láká na bohatý program i mistrovství ve hře Go

  • Vydáno23. července 2015
Centrum Babylon připravilo na léto několik zajímavých akcí. Návštěvníci Aquaparku mohou využít zmodernizovanou Sluneční terasu s výhledem na Liberec, která za příznivého počasí nabízí prostor pro slunění i nabitý doprovodný program. K odpočinku a relaxaci poslouží také relaxační lehátka a houpací sítě v nové Relaxační zahradě. Milovníci fotografie si pak mohou v klidu projít výstavu Zaostřeno na Jizerky. Babylon se v neposlední řadě stane i centrem hry Go, neboť se sem sjedou nejlepší hráči z celé Evropy.
Sluneční terasa je v Centru Babylon otevřena denně v rámci vstupu do Aquaparku, k dispozici jsou lehátka, skákací hrad, stolní tenis, občerstvení a doprovodný program. Těšit se můžete například na potápění s přístrojovou maskou či Aquazorbing.

Wellness centrum na světové úrovni přináší množství relaxačních možností pro dosažení harmonie těla i duše. Sauny ve stylu antických lázní, solné a bylinkové inhalace, whirpooly, solný důl a další originální zážitky vám zajistí opravdu kvalitní odpočinek a uvolnění.

Navštívit můžete také unikátní zrcadlový labyrint, největší stacionární zrcadlové bludiště na kontinentě vybavené 120 velkoplošnými zrcadly rozmístěnými po chodbách, jejichž délka dosahuje 200 metrů. Každý den můžete trávit experimentováním a hraním v první české science centrum iQPARK. Zábavu si užijete také v prvním XD Theatru v Česku. Zde za pomoci nejmodernější techniky prožijete vzrušující výlety na cizí planety, do ledových pustin či do hlubin země v kokpitu kosmického plavidla, a to vše téměř na vlastní kůži.
 

Mistrovství Evropy ve hře Go se bude konat v Centru BabylonUž jste někdy hráli hru Go? Do libereckého centra Babylon se 26. července až 8. srpna 2015 sejdou nejlepší hráči této poslední logické hry, v níž počítače nedokáží porazit člověka, aby změřili své síly na mistrovství Evropy. Bude se jednat o jednu z největších sportovních akcí, která se letos v Libereckém kraji koná – celkem přijede  přes 650 hráčů z 39 zemí. Vedle samotného mistrovství Evropy zde proběhne – pod společným názvem 59. evropský kongres Go – také celá řada dalších akcí, které mají spojitost s hrou Go.
 
Jestli vás zajímají fotografie přírody, přijďte se do Babylonského městečka podívat na Jizerské hory tak, jak je zachytily objektivy fotoaparátů na výstavě Zaostřeno na Jizerky. Připomeňte si místa, která jste měli možnost navštívit, ale i ta, která na vaši návštěvu ještě čekají. Pohledy fotografů jsou vnímané zlomkem vteřiny v kontextu hluboké historie i nekonečnosti přírodních dějů.
 
Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl