Úvod > Aktuality > Carlsbad Ski Sprint nabídne i večerní lyžování pro veřejnost
6. rocník Carlsbad Ski Sprintu je tu!
"> 6. rocník Carlsbad Ski Sprintu je tu! "> Užijte si nocní lyžování
Zimní sporty

Carlsbad Ski Sprint nabídne i večerní lyžování pro veřejnost

  • Vydáno23. prosince 2012
Už šest let se nejlepší lyžaři Evropy prohání po centru Karlových Varů ve stejný den – na Štěpána 26. prosince. I letos se mohou příznivci těšit na večerní lyžování, které bude na programu v úterý 25. prosince.
Vánoční atmosféra, špičkové závody to je Carlsbad Ski Sprint. Již 6. ročník Carlsbad Ski Sprintu, mezinárodních závodů v běhu na lyžích ve sprintu dvojic volnou technikou se uskuteční ve dnech 25. a 26. prosince.
 
Celá akce včetně doprovodného programu se tradičně odehraje v srdci Karlových Varů, tedy na třídě T. G. Masaryka.
 
Lázeňské město tak opět bude hostit šest špičkových týmů, a to Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko, Ukrajinu a Česko. Milovníci bílé stopy se tak opět mají na co těšit. Závodní okruh bude 700 metrů dlouhý.
 
I letos se mohou příznivci těšit na večerní lyžování, které bude na programu v úterý 25. prosince.
 
Veřejnost může vyzkoušet závodní okruh a náročnost tratě 25. prosince, kterou budou o den později zdolávat v rámci závodů ostřílení lyžaři. Na trať však budou smět pouze lyžaři s běžeckým vybavením.
 
Večerní lyžování začne v úterý 25. prosince od 19.00 hodin a končit bude ve 21.00 hodin. Vstup na trať bude v horní části u otočky u ulice Dr. Bechera.
 
Ve středu 26. prosince pak na program přijde dlouho očekávaný 6. ročník Carlsbad Ski Sprintu, který opět s sebou přinese několik perliček. Na programu bude například nejen závod ČEZ dětských nadějí, ale také závod VIP osobností, ohňostroj a další zajímavé akce.