Úvod > Aktuality > Asia Food Fest není jen o rýži a nudlích
Asia Food Fest není jen o rýži a nudlích
"> ">
Gurmánská turistika

Asia Food Fest není jen o rýži a nudlích

  • Vydáno17. září 2018
Největší přehlídka exotických chutí a vůní Asia Food Fest se v sobotu 22. 9. 2017 již popáté uskuteční na Smíchovské náplavce. Asijská kuchyně je velice různorodá a nápaditá a oproti jiným kontinentům používá více druhů koření a přísad. Festival si klade za cíl prezentovat co nejvíce z kulinářského umění těchto zemí a nabídnout tradiční pokrmy, které si zachovávají svou autentičnost.
festival asijské kuchyněNa letošním zářijovém Asia Food Festu potvrdilo účast Velvyslanectví Indonéské republiky. Tamní šéfkuchaři připraví autentické speciality a navíc se dozvíte zajímavosti o této krásné exotické zemi.

Kromě populární polévky pho, budete moci ochutnat malajskou laksa, ramen či tom yum. Kuchaři vám ve svých wok pánvích připraví např. bun bo nam bo, kung pao, pad thai, stir fry či pad kee mao.

Po celý den bude připraven bohatý doprovodný program. Čeká vás vystoupení indonéských tanečnic, čajový obřad, ukázka bojového umění a mnoho dalšího. Poznejte exotické chutě a zároveň si užijte multikulturní prostředí a atmosféru pravé Asie.
Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka je místo na levém břehu Vltavy, které je dějištěm nejrůznějších společenských nebo sportovních akcí. Nachází se nedaleko ulice Hořejší nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem. Po celý rok zde probíhají společenské a sportovní události.