Úvod > Co chcete dělat? > Zmrzlina 2AD

Zmrzlina 2AD

Gurmánská turistika
Podnik, který je schopný vyrobit až 100 druhů této studené pochoutky, a do kterého stále častěji přicházejí i zahraniční hosté. Řeč je o zmrzlinárně 2AD, která se nachází v malé obci na Kladensku.
Příběh o vyhlášené zmrzlinárně 2AD ve středočeské obci Kačice je stejně zajímavý, jako příchutě nabízených zmrzlin. Majitel se nemohl smířit se skutečností, že jeho oblíbený obchod s italskou zmrzlinou ukončil provoz, a tak pověsil na hřebík výrobu kancelářského nábytku a vrhl se do cukrářství.

Díky čerstvým surovinám a hlavně přísnému zákazu chemických látek, je zmrzlina z 2AD vyhlášena nejen v kraji, ale vědí o ní i ve světě. Krom nesmrtelných klasik jako je čokoládová a jahodová si zde zákazníci pochutnávají i na kokosovém sorbetu s rumem, anebo na zmrzlině dochucené chilli kořením.

Vedle více jak 100 druhů zmrzlin dle vlastních receptur jsou ve zmrzlinářství 2AD schopni vyrobit speciální zmrzlinu podle přání zákazníka nebo také zmrzlinový dort.
Zákazníci si mohou na výborné zmrzlině pochutnávat nejen v Kačici, ale i v dalších městech (např. Českých Budějovicích, Litoměřicích a na několika místech v Praze), kam je zmrzlina 2AD dodávána.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Střední Čechy
Vinařství Kvíc ve Slaném

Vinařství Kvíc ve Slaném

Slaný, Střední Čechy
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Střední Čechy
Kavárna a cukrárna ve Mšeci

Kavárna a cukrárna ve Mšeci

Mšec, Střední Čechy