!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zdravě ke štíhlé linii - zhubněte a mějte zdravější pocit ze svého těla
Životní styl

Zdravě ke štíhlé linii - zhubněte a mějte zdravější pocit ze svého těla

Hubnutí zdravým, postupným a nenásilným způsobem. Vyzdvihnutí předností vašeho těla pomocí individuálního programu tvarování postavy.
Příroda každého člověka stvořila jako neopakovatelný originál. Víme, že každý člověk je jedinečný. A proto jsme přesvědčeni, že každý člověk si zaslouží individuální péči respektující jedinečnost jeho těla, ale i mysli a životního stylu.
 
Zdravě ke štíhlé linii znamená jíst především to, co vám chutná a dělat především to, co vás baví a je vám příjemné. To vše s hlavním důrazem na zlepšení zdraví a kvality života klienta.

Vytváříme individuálně pro každého klienta speciální program:
  • Individuální pravidelné konzultace a psychologická podpora klienta
  • Sestavení stravovacího programu
  • Pohybové aktivity
  • Alternativní medicína a doplňky

S porouchaným autem nepojedete tam, kde prodávají součástky, ale do specializované opravny. Ani hubnutí nepatří do rukou laiků. Až se rozhodnete začít s redukcí nadbytečných kilogramů, uvědomte si, že krásná postava není to nejdůležitější. Jde především o vaše zdraví, které je nejcennější devizou, co máte.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020