Úvod > Co chcete dělat? > Hotel U Kata
Ubytování

Hotel U Kata

Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – Hotel U Kata.

Romantické večeře, místo pro firemní a rodinné oslavy či pestré sezónní gastro akce? Hotelová restaurace U kata – gastronomie na úrovni! Restaurační část nabízí široký výběr z české kuchyně i specialit šéfkuchaře. Příjemně můžete posedět ve stylové středověké krčmě s kapacitou 50 míst či komornější zimní zahradě. V nabídce nápojů můžete vybrat z nabídky českých a zahraničních vín, destilátů a piva z pivovaru Pilsner Urquell.

Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání firemních akcí, oslavy narozenin, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty.
 
Přijďte si odpočinout a relaxovat do našeho hotelového wellness centra. Naši hosté mohou využít finské sauny, parní lázně a whirlpoolu. Dále rozmanité nabídky v podobě různých druhů masáží, koupelí, zábalů a kosmetických balíčků. Pro milovníky zlatého moku a nejen pro ně máme připravené unikátní pivní lázně v historických sklepeních s klenutými stropy. Hoteloví hosté mají v ceně ubytování bonus v podobě hodinového vstupu do wellness centra v době veřejného provozu (sanuna, pára, whirlpool).
 
Součástí areálu Hotelu U Kata je samostatné konferenční centrum s kapacitou až 160 osob. Pro menší skupinky je vhodná školící místnost pro 33 osob nebo hotelový salonek s kapacitou až 40 osob. Konferenční a školící místnosti jsou vybaveny moderní prezentační technikou. Stylová středověká krčma, která je součástí hotelové restaurace, nabízí netradiční prostor pro neformální posezení a hostiny.

Provozovatel

Hotel U Kata

Štěfánikova 92
284 01 Kutná Hora
Tel.:
+420 327 515 096
Email:
hotel@ukata.cz
GPS:
49,949511 15,274786
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Barborská cocktail bar

Barborská cocktail bar

Kutná Hora, Středočeský kraj
Hotel Mědínek

Hotel Mědínek

Kutná Hora, Středočeský kraj
Vila U Varhanáře

Vila U Varhanáře

Kutná Hora, Středočeský kraj