Úvod > Co chcete dělat? > Vyjížďka nebo letní pobyt u koní ve Verušicích
Letní sporty

Vyjížďka nebo letní pobyt u koní ve Verušicích

Pro zájemce o jízdu na koni máme pastvinu plnou ušlechtilých koní vhodných pro výuku jízdy na koni i pro krásné vyjížďky přírodou. Ze hřbetu koně je svět nejkrásnější a v okolí žlutické přehrady a řeky Střela to platí dvojnásob.
JO Verušice a zároveň také Biofarma Epona se nachází v Karlovarském kraji na konci vesnice Verušice nedaleko Žlutic. Kolem se rozléhá nádherná krajina lemovaná řekou Střela. Pověstný je krásný výhled z okolních kopců na Žlutickou přehradu. Nadohled je i kopec Vladař, pod kterým trénuje také Josef Váňa, úspěšný jezdec a trenér dostihových koní.

Vyjížďky na koních okolní krajinou jsou úžasné ve všech ročních období a nezapomenutelné nejen pro milovníky přírody.

Nabízíme jízdu na koni pro úplné začátečníky i pro pokročilé, pro děti i dospělé, na jízdárně i v terénu. Pro děti máme připravené hodné poníky, pro větší děti a dospělé poslušné koně. Každý rok pořádáme letní pobyty na naší biofarmě, spojené s výukou jízdy na koni. Jde o klasický pobyt v přírodě, obdoba skautského způsobu, který klade větší důraz na fyzickou zdatnost každého účastníka.

Tábořiště
se nachází stranou od farmy v ořechovém sadu, kam nelze dojet autem, pouze dojít pěšky. Ubytování poskytujeme buď v chatičce pro 4 osoby, nebo ve stanu pro 2 osoby, popřípadě je možno postavit vlastní stan.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Harmonie ve Žluticích

Penzion Harmonie ve Žluticích

Žlutice, Karlovarský kraj
Penzion Nad hradbami Žlutice

Penzion Nad hradbami Žlutice

Žlutice, Karlovarský kraj
Restaurace Pub Cihelna Žlutice

Restaurace Pub Cihelna Žlutice

Žlutice, Karlovarský kraj
Zámecký pivovar Chyše

Zámecký pivovar Chyše

Chyše, Karlovarský kraj