!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vila Henrieta v Pavlově
Vila Henrieta Pavlov
"> Vila Henrieta Pavlov "> vítáme vás! "> posezení na terase "> bazén "> plně vybavená kuchyň "> "> "> koupelna c 1 "> koupelna č 2 "> "> ložnice č 1 "> "> dětská postýlka "> pracovna pro home office "> ložnice č 3 "> ložnice č 2 "> přistýlka "> chodba ">  ložnice č 1 "> schodiště "> "> výhled z obývacího pokoje "> tv,sat "> obývací pokoj "> výhled "> Nové Mlýny "> Děvičky
+ Přidat foto
Ubytování

Vila Henrieta v Pavlově

Stylová vila Henrieta se nachází v chráněné krajinné oblasti v obci Pavlov.
Celou vilu máte jen sami pro sebe, max pro 8-10 osob včetně dětí. Pronájem je dostupný celoročně, takže se můžete ubytovat v každém ročním období, protože na Pálavě je vždy krásně. Dům je starý dva roky, má dvě patra. Parkování před vilou je zdarma.

Pokud vyhledáváte klidné místo s kouzelným výhledem, kde nebudete nikým rušeni. Jste zde správně. Můžete relaxovat a popíjet vínečko na zahradě. Gril máte také k dispozici.

Pokud budete hledat zábavu, najdete ji snadno, jižní Morava je rozmanitá. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky dobrého vína a gastronomie, přírody, archeologie, cykloturistiky, rybaření, vodních sportů a dalších aktivit.

Pro naše ubytované hosty připravujeme pohoštění k vínu, vše dle domluvy a ceníku.


 
Zobrazit více

Provozovatel

Vila Henrieta Pavlov

Venušina 242
692 01 Pavlov
Tel.:
+420 608 550 307
Tel.:
+420 605 371 832
Email:
Henrieta.Rakasova...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.vilahenrieta.cz
GPS:
48,871248 16,668493
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin