Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Infinit Maximus
Wellness Infinit Maximus
"> "> Venkovní slaný whirlpool "> Saunové ceremoniály v saunovém dómu "> Venkovní vírivý bazén "> Sauna na jezere Finská sauna s panoramatickým výhledem na jezero láká predevším pro tichou relaxaci na kraji lesa. V prostorné saunové kabine ze svetlého dreva vám saunování zpríjemní smes lesních esencí a dekorace ve forme loukotových kol, jehlicnatých vetvicek, šišek a cerstvého vonavého dríví z nedalekého lesa. "> Sauna na jezere "> Zakopané sauny Alchymistuv sklep v sobe skrývá zakopanou saunovou místnost s parním nárazem vyhrátou na 80 – 90 ° Celsia. Sauna je založena na principu dvojího tepla - saunových a krbových kamen. Saunování doprovází speciální esence, kterou pro vás každý den míchá náš saunový alchymista. Zdený strop je poznamenán alchymistickými znaky a zápisky a dekoraci dotvárí zkumavky a banky plné tajných substancí a elixíru. Zakopaný vinný sklípek se vyznacuje strídavou teplotou, která se mení v závislosti na venkovním pocasí. V teplých dnech se teplota uvnitr pohybuje okolo 20 °Celsia a v tech chladných okolo 40 °Celsia. Prostor vinného sklepa prosvetluje ohen z krbových kamen a zdobí vinná dekorace spolecne s cihlovým stropem. Odpocinek zpríjemnuje pohodlné posezení na zaoblených drevených lavicích. "> Alchymistuv sklep "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká predevším na vune a úcinky bylinných esencí, které se pravidelne v místnosti obmenují a pusobí blahodárne na telo i na duši. Prostor uvnitr sauny je z velké cásti zdený a k posezení slouží lavice ze svetlého dreva. Atmosféru v chýši dotvárí dekorace v podobe sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny. "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká predevším na vune a úcinky bylinných esencí, které se pravidelne v místnosti obmenují a pusobí blahodárne na telo i na duši. Prostor uvnitr sauny je z velké cásti zdený a k posezení slouží lavice ze svetlého dreva. Atmosféru v chýši dotvárí dekorace v podobe sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny.
Přidat foto
Lázně a wellness

Wellness Infinit Maximus

Síť wellness center Infinit vybudovala unikátní wellness uprostřed přírody u Brněnské přehrady v hotelu Maximus Resort. Součástí areálu jsou vnitřní a venkovní termální bazény a saunový svět s 11 druhy saun, privátní SPA s širokou nabídkou masáží a privátních koupelí.

Wellness cetrum Infinit je oáza klidu, ve které si vychutnáte opravdovou relaxaci a pohodu. Vstupem do wellness centra se vám pod jednou střechou otevřou termální bazény a saunový svět, privátní SPA s masážemi a privátními koupelemi o celkové rozloze 4000 m². Wellness centrum Infinit Maximus je jedinečné svým zasazením do přírody Podkomorských lesů u Brněnské přehrady. Venkovní částí protéká potok, podél kterého se rozkládá saunový svět s průzračným přírodním jezírkem.

V saunovém světě se nachází 11 druhů saun:
 • Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem a provoněná lesní esencí
 • Zakopaná sauna s krbovými kamny, alchymistickou dekorací a vůněmi
 • Zakopaný relaxační vinný sklípek na břehu potoka
 • Bylinná sauna v dřevěné chýši
 • Vulkáno sauna
 • Solná sauna
 • Saunový dóm
 • Citrusová sauna
 • Medová sauna
 • Turecká a parní solná sauna
 • Kneippovy lázně
 • Ochlazovací zóna se 4 ledovými bazénky
Pro odpočinek je připravena venkovní relaxační zóna s lehátky ke slunění a vnitřní relaxační místnost s krbovými kamny a houpačkami. K občerstvení slouží fresh bar s posezením.

Wellness nabízí v ceně vstupu i termální bazény s vnitřními i venkovními bazény. K dispozici je vnitřní zážitkový bazén, který je průplavem spojen s venkovním vířivým bazénem. Tímto vzniká bazén dlouhý až 30 metrů. Teplota bazénů se přizpůsobuje aktuálnímu počasí, v létě je to příjemných 31°C a v zimě až 38°C. K dispozice je dále venkovní slaný whirlpool a vnitřní whirlpool s hvězdnou oblohou. Infinit poskytuje nabídku ubytování a wellness pobytů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort přímo v místě wellness centra. Relaxační služby je možné zakoupit i formou dárkových poukazů či firemních benefitů, k dispozici je debetní Infinit karta, která opravňuje ke zvýhodněným cenám.

V zóně privátního SPA jsou k dispozici nejrůznější masáže a také zážitkové koupele například v Bali vaně, či vířivé koupeli.
Brněnská přehrada – Prýgl

Brněnská přehrada – Prýgl

Brno, Jihomoravský kraj
Jachtařská škola Brno

Jachtařská škola Brno

Brno-Bystrc, Jihomoravský kraj
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Wellness & Hotel Atlantis

Wellness & Hotel Atlantis

Rozdrojovice, Jihomoravský kraj
Chata Prýgl

Chata Prýgl

Brno-Kníničky, Jihomoravský kraj