Úvod > Co chcete dělat? > Úniková hra Rozpolcený rytíř na zámku v Děčíně
Zážitky

Úniková hra Rozpolcený rytíř na zámku v Děčíně

Zažijte jedinečnou atmosféru historické únikové hry přímo na zámku v Děčíně! Můžete se těšit na příběh o tajemném rytíři Zikmundovi Děčínském z Vartenberka, který vás zavede až do dob konce křižácko-husitských válek. Podaří se vám nalézt rytířem ukryté relikvie?
Zikmund Děčínský z Vartenberka nebyl zrovna spolehlivý a věrný přítel. Vždy se přiklonil na stranu toho, kdo mu přinášel větší užitek. Chvíli stál po boku křižáků, poté husitů, aby nakonec svůj plášť opět převlékl za ten s křížem. Nikdo u něj nevěděl, na čem je, a Zikmund si tak lstivě ale nenápadně u každé strany přilepšoval. Během válek si ani husité, ani křižáci nestihli povšimnout, že jim zmizely relikvie pro ně nejcennější.

Oběma znepřáteleným stranám je jasné, odkud vítr vane a kdo jediný to mohl mít na svědomí. Uvrhují Zikmunda do žaláře, ale ten mlčí. Ve svých komnatách má vše pečlivě skryto a zabezpečeno, a tak relikvie nejsou k nalezení. Proto jste byli povoláni vy, Zikmundovi potomci, abyste zařídili včas vrácení relikvií, než dojde k naplnění výhrůžek o vyhlazení Zikmundova rodu.

Provozovatel

Zámek Děčín

Dlouhá Jízda 1254
405 02 Děčín
Tel.:
+420 734 581 312
Tel.:
+420 412 518 905
Email:
filip.kral@zamekd...
Email:
info@zamekdecin.cz
WWW:
https://www.zamek...
GPS:
50,779157 14,212802
 
 

Vstupné

Cena: 1 000 Kč

Poznámka:2 osoby - 1000Kč 3 - 6 osob - 1200Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování na děčínském zámku

Ubytování na děčínském zámku

Děčín, Ústecký kraj
Café Freska v Děčíně

Café Freska v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj
Café Páv v Děčíně

Café Páv v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj