Úvod > Kalendář akcí > Dětské prohlídky na zámku Děčín
Dětské prohlídky na zámku Děčín
"> "> "> ">
1.4.
30.10.
Přidat foto
Akce pro děti

Dětské prohlídky na zámku Děčín

Nenuťte své děti pasivně poslouchat výklad průvodce a zpříjemněte jim čas prohlídky výtvarnou interakcí. Anebo si zahrajet Cestumalého dobrodruha v zámeckých zahradách.
Cesta malého dobrodruha je dostupná od dubna do října. Děti v zámeckých zahradách mohou objevit nejrůznější zajímavosti, pokud se dokážou správně orientovat podle mapky. Spojení historie a adrenalinové zábavy ve skalnatém terénu zámeckého areálu. Ideální náplň volného času nejen během prázdnin. Na pokladně zámku obdržíte pracovní list, který bude vaším průvodcem při objevování nejrůznějších zajímavostí. Menší neposedy mohou podle mapky doprovázet rodiče. Hra je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro 3. – 9. ročník ZŠ, starší děti mohou po jednotlivých stanovištích chodit samostatně či v menších skupinkách. Mladší děti mohou program absolvovat hromadně v doprovodu paní učitelky. Mapku pořídíte za 40 Kč

Prohlídka S pastelkami po zámku je celoročně dostupná v rámci klasických prohlídek. Nenuťte své děti pasivně poslouchat výklad průvodce a zpříjemněte jim čas prohlídky výtvarnou interakcí.Doplňková aktivita pro děti, díky které se nebudou na prohlídce nudit. Na pokladně zámku žádejte publikaci S pastelkami po zámku. Po skončení klasické prohlídky mohou děti doplňovat a zakreslovat nejrůznější informace, které se při návštěvě zámecké expozice dozvědí. Publikace stojí 55 Kč.


 

Provozovatel

Zámek Děčín

Dlouhá jízda 1254
405 02 Děčín
Tel.:
+420 412 518 905
Email:
dopitova@zamekdec...
WWW:
https://www.zamek...
GPS:
50,779157 14,212802
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování na děčínském zámku

Ubytování na děčínském zámku

Děčín, Ústecký kraj
Café Freska v Děčíně

Café Freska v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj
Café Páv v Děčíně

Café Páv v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj