Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a apartmány U růžové zahrady v Děčíně
Ubytování

Restaurace a apartmány U růžové zahrady v Děčíně

Restaurace v blízkosti centra Děčína nabízí jak místo k posezení uvnitř, tak na venkovní terase. Specialitou kuchyně jsou česká kuchyně, burgery, pizzy, saláty, těstoviny.
Restaurace a letní terasa se nachází u děčínského zámku v krásném prostředí Glorietu Růžové zahrady u kostela sv. Kříže a Dlouhé jízdy v centru Děčína. K dispozici je ubytování v historickém centru Děčína, který je skvělým východiskem pro cesty do NP Česko-Saské Švýcarsko nebo návštěvu historických Drážďan (Zwinger se Sixtinskou madonou), které jsou odtud pouhých 45km.

Apartmán o velikosti 77m2 z roku 1892, nabízí hostům dva prostorné pokoje s výhledem na Děčínský zámek, Růžovou zahradu, Salla Terrenu, Gloriet, Dlouhou jízdu a Kostel Povýšení sv. Kříže. V apartmánech je kuchyňská linka, šatna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložní prádlo a WIFI připojení je zdarma. Vzhledem k blízkosti cyklostezek je k dispozici zdarma úschovna kol a dobíjení elektrokol. Poblíž Apartmánu je Via Ferrata a přístaviště výletních lodí.

Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem, sezením a LCD televizorem. Okna vedou do pěší zóny, takže se jedná o velice klidné ubytování. Větší množství oblečení je možné uložit do samostatné šatny. Veškeré ložní prádlo je v ceně ubytování. Návštěvníci mají k dispozici kompletně vybavenou kuchyň s ledničkou a varnou deskou pro možnost samostatného vaření. Jídelní stůl pro 4 osoby je součástí kuchyňského jídelního koutu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a zrcadlem se dvěma umyvadly. Toaleta je součástí koupelny. V ceně ubytování jsou ručníky pro hosty.
Zobrazit více

Provozovatel

Restaurace U růžové zahrady

Křížová 17
405 02 Děčín
Tel.:
+420 603 180 482
Email:
restaurace@uruzov...
Email:
ask@apartmentsros...
WWW:
https://www.uruzo...
GPS:
50,779640 14,213705
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Česká Koruna

Hotel Česká Koruna

Děčín, Ústecký kraj
Ubytování na děčínském zámku

Ubytování na děčínském zámku

Děčín, Ústecký kraj
Coffee & books Děčín

Coffee & books Děčín

Děčín, Ústecký kraj
Prosecco Děčín

Prosecco Děčín

Děčín, Ústecký kraj