Úvod > Co chcete dělat? > Tenis pro děti v Brně – Žabovřeskách
Životní styl

Tenis pro děti v Brně – Žabovřeskách

Tenis je populární sport. V tenisové škole 2 Trenéři nebo na tenisových táborech naučí děti jak si tento báječný a elegantní sport užít. Své ratolesti můžete přihlásit na individuální nebo skupinové lekce.
V brněnské škole 2 Trenéři naučí vaše děti hrát tenis. Trenéři nabízejí celoroční tréninkový program i prázdninový příměstský tábor. Děti budou mít radost z pohybu a naučí se hrát fér, vyhrávat i poučit se s prohry. Tréninky jsou možné pro děti od čtyř let.

Trenéři David a Jiří působí v Brně v tenisovém areálu Clubu Classic. Na výběr je možnost individuálního a skupinového kondičního tréninku, pro všechny věkové kategorie. Trénink je zaměřen na rozvoj základních pohybových schopností (rychlost, síla, vytrvalost a v neposlední řadě obratnost). Do tréninku jsou zařazena Kompenzační cvičení, jako prevence proti vzniku svalové disbalance a chronických zranění.

Pro děti mezi čtvrtým a sedmým rokem věku používají trenéří metody a vybavení minitenisu, dále trénují hráče všech dalších věkových kategorií až po dospělé.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava
Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Cukrárna Aida v Brně

Cukrárna Aida v Brně

Brno, Jižní Morava