Úvod > Co chcete dělat? > Cukrárna Aida v Brně
Gurmánská turistika

Cukrárna Aida v Brně

Každý den vám v cukrárně Aida příjemný personál nabídne širokou škálu zákusků a dortů vlastní výroby spolu se skvělou italskou kávou. Zdejší palačinky byly vyznamenány jako nejlepší v Brně od posluchačů rádia Kiss Hády.
Cukrárna s kavárnou Aida se nachází přímo v centru Brna na rohu ulic Běhounská a Kozí, Orlí 4 a nově také v městské části Komín. Každý den vám zde příjemný personál nabídne širokou škálu zákusků a dortů vlastní výroby spolu se skvělou italskou kávou. V nabízeném sortimentu naleznete také palačinky vlastní výroby, které byly zvoleny jako nejlepší v Brně, dále míchané nápoje, poháry, tříště či snídaňové menu.

Obě kavárny vám nabídnou příjemné posezení v nekuřáckém prostředí přizpůsobené i pro rodiny s dětmi, v teplém počasí i na prostorné zahrádce. Přijímáme také objednávky na zákusky a dorty dle vašich představ.
 

Vyznamenané palačinky

Palačinky připravujeme dle vlastního receptu vždy čerstvé přímo po vaší objednávce. Můžete si zvolit palačinku z naší nabídky či si sestavit vlastní, dle své chuti. Naše palačinky byly vyznamenány jako nejlepší v Brně od posluchačů rádia Kiss Hády, proto věříme, že jejich ochutnáním neprohloupíte!
 

Domácí zákusky a dorty

Všechny zákusky a koláče nabízené v našich cukrárnách jsou vyráběné přímo našimi cukráři. Díky tomu, vám můžeme zajistit prvotřídní kvalitu surovin, z nichž nabízený sortiment vyrábíme a věříme, že i díky tomuto faktu se k nám stále raději vracíte.

Na výběr jsou:
  • řezy zdobené různými druhy ovoce s jogurtovou, tvarohovou a vanilkovou náplní
  • domácí tvarohové koláče s ovocem a drobenkou
  • tiramisu dle pravé Italské receptury
  • tradiční české zákusky typu větrník, pohádka, harlekýn, apod.
  • řezy se šlehačkovým základem dochucené čokoládou, oříšky, apod.
  • z dortů patří k nejoblíbenějším z čerstvého mascarpone a smetany, Šlehačkový dort, Cheesecake, Alpský koláč (plněný směsí jablek a vanilkového krému a zalitý bílkovým sněhem), Tvarohový koláč, smetanový, oříškový, jahodový, Míša dort a další...
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 2. 2021
JaK Studio v Brně

JaK Studio v Brně

Brno-Komín, Jižní Morava
Tenis pro děti v Brně – Žabovřeskách

Tenis pro děti v Brně – Žabovřeskách

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava
Kukuřičné bludiště Brno

Kukuřičné bludiště Brno

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Tree House U Jezevce

Tree House U Jezevce

Kuřim, Jižní Morava
Qb coffee roasters

Qb coffee roasters

Brno-Jundrov, Jižní Morava
Hotel Global v Brně

Hotel Global v Brně

Brno-Kohoutovice, Jižní Morava