Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní vyžití na Slapech

Sportovní vyžití na Slapech

Letní sporty
Vyražte strávit léto na pláže slapské přehrady. Penzion Vltavanka nabízí velké množství sportovního vyžití i relaxace v krásném prostředí středočeské krajiny.
Areál penzionu a restaurace „Vltavanka“ je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice. Poloha je jako určená k vodním radovánkám, pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí. Výborné podmínky jsou zde pro kanoistiku a cykloturistiku, dále díky sálu s plovoucí podlahou možnost pořádání cvičebních soustředění, kurzů tance, atd. Sál je plně ozvučen.

Pro ubytování je k dispozici celkem 8 standartních pokojů, 1 bezbariérový plně uzpůsobený pokoj a 1 turistický pokoj.

Pro pořádání firemních akcí či školení nabízíme výbornou kombinaci ubytování, konferenční místnosti a pobytu v přírodě. Součástí penzionu je konferenční místnost o kapacitě 30 osob. K dispozici je dataprojektor, TV, ozvučení, mikrofon a bezdrátové připojení k internetu. Během školení zajistíme coffeebreak, obědy a večeře v naší restauraci. Rádi vám zajistíme také pronájem kanoí nebo adrenalinový zážitek jakým je návštěva nedalekého lanového parku s možností nočního lezení.

V restauraci si pochutnáte zejména na českých tradičních jídlech. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero a proti neduhům počasí je zastřešena. O víkendech grilujeme a podáváme speciality z naší udírny. Stálý jídelní lístek je doprovázen víkendovými akcemi kuchyně.

Pro uspořádání jakýchkoli oslav vám poslouží venkovní i vnitřní prostory restaurace. Vy a vaši hosté máte   pohodlné ubytování v přilehlém penzionu, což zaručuje nerušenou zábavu. Určete si sami v jakém duchu se oslava ponese...nabízíme rožnění selete, uzení v naší udírně, grilování či bar s exotickými míchanými nápoji.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Županovice, Střední Čechy
Divadelní kavárna Hogofogo

Divadelní kavárna Hogofogo

Svatý Jan, Jižní Čechy
Káva svět v Sedlčanech

Káva svět v Sedlčanech

Sedlčany, Jižní Čechy