!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní vyžití na Slapech
Letní sporty

Sportovní vyžití na Slapech

Vyražte strávit léto na pláže slapské přehrady. Penzion Vltavanka nabízí velké množství sportovního vyžití i relaxace v krásném prostředí středočeské krajiny.
Areál penzionu a restaurace „Vltavanka“ je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice. Poloha je jako určená k vodním radovánkám, pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí. Výborné podmínky jsou zde pro kanoistiku a cykloturistiku, dále díky sálu s plovoucí podlahou možnost pořádání cvičebních soustředění, kurzů tance, atd. Sál je plně ozvučen.

Pro ubytování je k dispozici celkem 8 standartních pokojů, 1 bezbariérový plně uzpůsobený pokoj a 1 turistický pokoj.

Pro pořádání firemních akcí či školení nabízíme výbornou kombinaci ubytování, konferenční místnosti a pobytu v přírodě. Součástí penzionu je konferenční místnost o kapacitě 30 osob. K dispozici je dataprojektor, TV, ozvučení, mikrofon a bezdrátové připojení k internetu. Během školení zajistíme coffeebreak, obědy a večeře v naší restauraci. Rádi vám zajistíme také pronájem kanoí nebo adrenalinový zážitek jakým je návštěva nedalekého lanového parku s možností nočního lezení.

V restauraci si pochutnáte zejména na českých tradičních jídlech. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero a proti neduhům počasí je zastřešena. O víkendech grilujeme a podáváme speciality z naší udírny. Stálý jídelní lístek je doprovázen víkendovými akcemi kuchyně.

Pro uspořádání jakýchkoli oslav vám poslouží venkovní i vnitřní prostory restaurace. Vy a vaši hosté máte   pohodlné ubytování v přilehlém penzionu, což zaručuje nerušenou zábavu. Určete si sami v jakém duchu se oslava ponese...nabízíme rožnění selete, uzení v naší udírně, grilování či bar s exotickými míchanými nápoji.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020
30.7.
31.7.
Highjump 2021

Highjump 2021

Hřiměždice, Střední Čechy
25.9.
Kebuleho dračí podzim 2021

Kebuleho dračí podzim 2021

Křečovice, Střední Čechy
19.6.
Dračí lodě Sedlčany 2021

Dračí lodě Sedlčany 2021

Sedlčany, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Županovice, Střední Čechy
Relax Slapy resort - Mlýn v zátoce

Relax Slapy resort - Mlýn v zátoce

Borotice, Střední Čechy
Divadelní kavárna Hogofogo

Divadelní kavárna Hogofogo

Svatý Jan, Jižní Čechy
Káva svět v Sedlčanech

Káva svět v Sedlčanech

Sedlčany, Jižní Čechy