Úvod > Co chcete dělat? > Mlýn v zátoce - ubytování u Hubenovské zátoky
Pohled na kemp
"> Pohled na kemp "> Relax Slapy "> Pujcení pramic "> Koupání v bazénu "> Hrište "> Akce "> Možnost stanování "> "> Sraz trabantu "> Zacátek závodu "> Pálení carodejnic "> Carodejnic "> Svatba - "> Svatební dekorace "> Svatba v modrém "> Obrad na lodi "> Svatba - "> Svatební tabule "> Ružová svatba "> Sraz Tatra klubu "> Sraz Jawa "> Jawa
+ Přidat foto

Mlýn v zátoce - ubytování u Hubenovské zátoky

Ubytování
Ubytování na Slapech v zařízených chatkách a v soukromí udržovaného areálu, který se nachází v bezprostřední blízkosti Hubenovské zátoky.
Pokud hledáte místo pro odpočinek v přírodě je rekreační areál Relax Slapy - Mlýn v zátoce tou správnou volbou. Ubytovat se zde můžete v zařízených chatkách se sociálním zařízením. V každé chatce jsou k dispozici 4 lůžka s možností přistýlky (za příplatek). Chatka je zařízena kuchyňským koutkem s teplou vodou, nádobím, rychlovarnou konvicí, chladničkou. V každé chatce je také toaleta.

Areál i jeho okolí nabízí možnosti sportovního a relaxačního vyžití, mezi které patří koupání, rybaření, projížďka na lodích, turistika a mnoho dalšího. Je také vhodným místem na prázdninovou rekreaci, víkendové pobyty, k oslavám narozenin, svatebního veselí, firemním a sportovním akcím. Kapacita ubytování je 25 osob – po dohodě možno až 40 osob.

Hubenovská zátoka se nachází 40 km od Prahy. Ubytování je jen 100 metrů od Slapské přehrady a je v provozu, vedle letní sezóny, také na jaře i na podzim.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Županovice, Střední Čechy
Zámecký hotel Dobříš

Zámecký hotel Dobříš

Dobříš, Střední Čechy
Káva svět v Sedlčanech

Káva svět v Sedlčanech

Sedlčany, Jižní Čechy
Hotel Florian Sedlčany

Hotel Florian Sedlčany

Sedlčany, Jižní Čechy