Úvod > Co chcete dělat? > Slezský aeroklub Zábřeh
Letní sporty

Slezský aeroklub Zábřeh

Aeroklub v Dolním Benešově – Zábřehu nabízí nejen adrenalinové vyžití v podobě kurzů létání či parašutismu, ale také vyhlídkové lety.

Aeroklub provozuje především motorové sportovní – soukromé létání, létání na bezmotorových letadlech – kluzácích a parašutismus. Toto vše na letišti Zábřeh.

Možnosti:
 

  • Letecká škola – je možné získat kvalifikace soukromého pilota letounů nebo pilota kluzáků
     
  • Škola parašutismu – seskoky zájemců probíhají na cvičných padácích typu křídlo z výšky 1 100 až 1 200 metrů nad zemí s automatickým otevřením padáku. Výcvik a seskok probíhá pod vedením velmi zkušených instruktorů, kteří již vycvičili několik stovek zájemců. V průběhu seskoku je zajištěno rádiové spojení s instruktorem pomocí vysílačky. Celý kurz trvá dva až tři dny. Po absolvování základního výcviku nabízíme možnost stát se členem aeroklubu a provádět seskoky za výhodných podmínek.
     
  • Další nabídkou je možnost letu s letadly aeroklubu za účelem fotografování, seznámení s létáním pro zájemce o výcvik, případně další činnosti dle přání a dohody. Let může být proveden nad vámi zvolenou lokalitou, za příznivého počasí po celý rok.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Mlýn vodníka Slámy

Mlýn vodníka Slámy

Háj ve Slezsku, Severní Morava a Slezsko
Penzion Bělá ve Slezsku

Penzion Bělá ve Slezsku

Bělá, Severní Morava a Slezsko
Mutant Fast Food & Catering

Mutant Fast Food & Catering

Hlučín, Severní Morava a Slezsko