Úvod > Co chcete dělat? > Ski areál U Sachovy studánky na Horní Bečvě

Ski areál U Sachovy studánky na Horní Bečvě

Zimní sporty
Lyžařské svahy Ski areálu U Sachovy studánky jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi a výuku lyžování školních lyžařských kurzů. Areál najdete na Horní Bečvě.
Lyžařské tratě jsou pravidelně upravovány před začátkem denního lyžování a před začátkem večerního lyžování. Pro snowboardisty jsou připraveny různé překážky, které jsou umístěny ve střední části sjezdovky na okraji. Vstup je zdarma. Pro ty nejmenší slouží koutek v podobě dětské lyžařské školky s provazovým vlekem. V případě nedostatku sněhu je vybudováno v celém areálu umělé zasněžování.

Pro lyžaře "s, i bez lyží" je připraveno příjemné posezení ve Valašské kolibě s krbem a 96 místy nebo na venkovní prosklené terase s výhledem na sjezdovku se 40 místy.

Lyžařský areál je také domovským střediskem lyžařské a snowboardové školy Winter School. Přímo v areálu se nachází vybavená půjčovna lyží a snowboardů spolu se ski servisem, dále pak skiservis, kde se provádí montáž vázání, broušení lyží a voskování skluznic. V provozu je také úschovna.

Návštěvníkům slouží bezkontaktní odbavovací systém, kamerový systém se záznamovým zařízením na parkovišti a u odložených lyží, dětský snowpark a skibus.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Valaška - relax na Valašsku

Hotel Valaška - relax na Valašsku

Horní Bečva, Východní Morava
Pečení frgálů v Resortu Valachy

Pečení frgálů v Resortu Valachy

Velké Karlovice, Východní Morava