Úvod > Co chcete dělat? > Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích
Ubytování

Chalupy U Dančí obory ve Velkých Karlovicích

Prožijte vaši dovolenou v překrásném prostředí valašských chalup ve Velkých Karlovicích v údolí Miloňov, kde budete obklopeni čistou přírodou Chráněné krajinné oblasti Beskydy.
Poskytujeme ubytování v dřevěných chalupách, které se nachází v krásném prostředí obce Velké Karlovice. Chaty se nachází na konci údolí Miloňov na polosamotě. Starší chalupa je vhodná pro větší kolektivy nebo dvě známé rodiny současně, její kapacita je 8 dospělých. Naleznete zde kompletně vybavenou kuchyň (včetně mikrovlnky), dvě samostatné ložnice (v každé 4 lůžka), sociální zařízení, společenskou místnost s SAT-TV, hi-fi věží a DVD, velkou klidnou zahradu s posezením amožností grilování.

Nová chalupa je symetricky rozdělena na dva totožné apartmány s vlastními vstupy. Každý apartmán je tvořen: kompletně vybavenou kuchyňkou, obývací místností s kachlovými kamny, vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha), v patře jsou dvě ložnice (jedna se dvěma a druhá se třemi lůžky), velkou klidnou zahradu s posezením s možností grilování a opékání.

Areál chat je oplocen a najdete zde chov daňků a rybník se pstruhy. Chaty jsou dobrým výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety. Po návratu z výletů a sportovních aktivit můžete relaxovat uvnitř moderně zařízených, ale přesto stylových valašských dřevěnic. Parkování s výborným dojezdem se nachází přímo u chaty.
Písník Gigant a Malá Čeperka

Písník Gigant a Malá Čeperka

Opatovice nad Labem, Pardubický kraj
Písník Hrádek – Oplatil

Písník Hrádek – Oplatil

Staré Ždánice, Pardubický kraj
Paintball v Pardubicích

Paintball v Pardubicích

Srch, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

U Nouzů

U Nouzů

Staré Hradiště, Pardubický kraj
Restaurace pod Kunětickou horou

Restaurace pod Kunětickou horou

Ráby, Pardubický kraj