!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ski areál Karasín
Zimní sporty

Ski areál Karasín

Vynikající sněhové podmínky v průběhu celé lyžařské sezóny nabízí Ski areál Karasín v Bystřici nad Perštejnem. Tratě lyžařského areálu Karasín sice nepatří k nejdelším, ale svým profilem poskytují ideální podmínky jak pro zkušené lyžaře, tak hlavně pro začátečníky.
Lyžařské středisko Karasín leží v nadmořské výšce 707 m. n. m. a tvoří jej jeden svah červeného stupně délky 450 metrů a vlek s přepravní kapacitou 1 200 osob za hodinu. Sjezdová trať je každá den upravována prostřednictvím moderní rolby. Areál nabízí také noční lyžování při umělém osvětlení.

Parkování na bezplatném parkovišti, denně upravovaná trať, umělý zasněžovací systém a osvětlení pro večerní lyžování jsou samozřejmostí. Najdete zde také lyžařskou školu a dětskou školičku s dětským lanem, skoky a překážky na sjezdovce. O hladové lyžaře se postará místné bufet.

Součástí skiareálu je restaurace s rozhlednou, a to vše pěkně pohromadě u horní stanice vleku. Rozhledna v případě vhodného počasí skýtá fantastický rozhled do malebné krajiny Českomoravské vrchoviny.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí