!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Ski areál Karasín

Ski areál Karasín

Zimní sporty
Vynikající sněhové podmínky v průběhu celé lyžařské sezóny nabízí Ski areál Karasín v Bystřici nad Perštejnem. Tratě lyžařského areálu Karasín sice nepatří k nejdelším, ale svým profilem poskytují ideální podmínky jak pro zkušené lyžaře, tak hlavně pro začátečníky.
Lyžařské středisko Karasín leží v nadmořské výšce 707 m. n. m. a tvoří jej jeden svah červeného stupně délky 450 metrů a vlek s přepravní kapacitou 1 200 osob za hodinu. Sjezdová trať je každá den upravována prostřednictvím moderní rolby. Areál nabízí také noční lyžování při umělém osvětlení.

Parkování na bezplatném parkovišti, denně upravovaná trať, umělý zasněžovací systém a osvětlení pro večerní lyžování jsou samozřejmostí. Najdete zde také lyžařskou školu a dětskou školičku s dětským lanem, skoky a překážky na sjezdovce. O hladové lyžaře se postará místné bufet.

Součástí skiareálu je restaurace s rozhlednou, a to vše pěkně pohromadě u horní stanice vleku. Rozhledna v případě vhodného počasí skýtá fantastický rozhled do malebné krajiny Českomoravské vrchoviny.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 9. 2019
25.7.
26.7.
XVI. Festival historického šermu,hudby a tance na Zubštejně

XVI. Festival historického šermu,hudby a tance na Zubštejně

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
10.4.
12.4.
Světové Velikonoce na Edenu - zrušeno

Světové Velikonoce na Edenu - zrušeno

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
17.7.
18.7.
Blue Style Prima Fest

Blue Style Prima Fest

Zvole, Vysočina
15.8.
16.8.
Kolo pro život - Vysočina Arena Tour

Kolo pro život - Vysočina Arena Tour

Nové Město na Moravě, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí