Úvod > Co chcete dělat? > Šifrovací hra Ztracená Břeclav
Zážitky

Šifrovací hra Ztracená Břeclav

Vydejte se objevit zajímavá místa města Břeclavi prostřednictvím nové šifrovací hry "Ztracená Břeclav". Pomocí šifer, logických úkolů a tajemných předmětů vás provede hra zajímavými místy a seznámí vás s příběhem s ním souvisejícím.
Vydejte se objevit zajímavá místa města Břeclavi prostřednictvím šifrovací hry "Ztracená Břeclav". Pomocí šifer, logických úkolů a tajemných předmětů vás hra provede zajímavými místy a seznámí vás s příběhem s ním souvisejícím. Hra začíná v Břeclavi, u budovy cyklo pavilonu ve středu sadů 28. října. Jedná se o rhu pro tým o 2–5 hráčích, kteří prochází předem připravenou trasou, na které luští šifry, řeší logické úkoly a získávají hesla. Vždy po zadání správného hesla do online herního systému se dozvíte polohu dalšího stanoviště.

Hra „Ztracená Břeclav“ obsahuje 4 stanoviště a 1 bonusové. Myslíme si, že hru je možné zvládnout do hodiny. Ke hře je třeba herní brožura, kterou si vyzvednete v Turistickém informačním centru v Břeclavi, pavilonu v parku či při návštěvě objektů MMG Břeclav (muzeum pod vodárnou, synagoga a Pohansko). Dále je zapotřebí alespoň 1 chytrý telefon s připojením na internet, tužka a papír.
 

Co je to šifrovací hra?

Hra, kdy váš tým o 2–5 hráčích prochází předem připravenou trasou, na které luští šifry, řeší logické úkoly a získává hesla. Vždy po zadání správného hesla do online herního systému se dozvíte polohu dalšího stanoviště.
 

Jak dlouho hra trvá?

Hra „Ztracená Břeclav“ obsahuje 4 stanoviště a 1 bonusové. Myslíme si, že hru je možné zvládnout do hodiny.
 

Kde hra začíná?

Hra začíná v Břeclavi, u budovy cyklo pavilonu ve středu sadů 28. října.
 

Co potřebuji ke hře?

Tým, herní brožuru (můžete si ji stáhnout a vytisknout ve formátu brožury či připravenou k tisku na A4), případně si ji vyzvednout v Turistickém informačním centru v Břeclavi, pavilonu v parku či při návštěvě objektů MMG Břeclav (muzeum pod vodárnou, synagoga a Pohansko), alespoň 1 chytrý telefon s připojením na internet, tužku, papír a hodinu vašeho času.


Pro koho je hra určena

Hra je určena pro 2–5 členné týmy. Vznikla primárně pro dospělé hráče, nicméně děti (10+) se do dílčích úkolů dokážou zapojit také.


Kdo za hrou stojí?

Originální šifrovací hru pro vás připravilo Muzeum Města Břeclav a společnost Cryptomania s.r.o.

Provozovatel

Turistické informační centrum Břeclav

U Tržiště 324/8
690 02 Břeclav
Tel.:
+420 519 326 900
Email:
tic@ticbreclav.cz
WWW:
https://www.muzeu...
WWW:
https://trails.cr...
GPS:
48,758503 16,881791
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna & bistro Karma

Kavárna & bistro Karma

Břeclav, Jihomoravský kraj
Frankies – pivovarská pivnice

Frankies – pivovarská pivnice

Břeclav, Jihomoravský kraj
Zámecký pivovar v Břeclavi

Zámecký pivovar v Břeclavi

Břeclav, Jihomoravský kraj