Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Rose Břeclav
Ubytování

Hotel Rose Břeclav

V centru Lednicko-valtického areálu se nachází Hotel Rose Břeclav, který nabízí kvalitní a příjemné ubytování, restaurační i mnoho dalších služeb. Příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a hlavně dobré vínko dokreslují jedinečnost tohoto kraje.
Součástí hotelu je restaurace a pivnice. V obou dvou zařízeních si můžete vybrat z bohaté nabídky hotových jídel, minutek, specialit a také jihomoravských vín. V restauraci je 65 míst, salonek pro 14 osob a letní posezení pro 12 osob. Pivnice nabízí 65 míst a dalších 70 míst na zahrádce. Součástí zahrádky je také dětské hřiště. Hotel dále může zajistit i možnost navštívit vinné sklepy, kde můžete ochutnat různé druhy vín, pocházejících nejen z Břeclavského regionu.

Přímo v hotelu jsou k dispozici školící prostory pro 10-35 osob. Nejen v hotelu, ale také v blízkosti hotelu je možnost ochutnat ta nejlepší vína z jihu Moravy.

Celý areál je pokryt wifi připojením.

Hotel sousedí s vyhledávaným letním koupalištěm a krytým bazénem s posilovnou, saunou a masážemi. Využít můžete také hřiště na plážový volejbal, fotbal a minigolf. Zhruba 200 metrů od hotelu se nachází tenisové a volejbalové kurty, tenisová hala, atletický a fotbalový stadion. V případě zájmu lze rezervovat také hřiště v nedaleké squashové herně.

Penzion Vila Tenis
80 metrů od hotelu se nachází Penzion Vila Tenis, pro který slouží recepce hotelu. Zákazníci ubytovaní v penzionu mohou využívat všech hotelových služeb, parkování je možné přímo ve dvoře penzionu. Penzion disponuje ubytováním v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích, apartmány a apartmán s kuchyňkou. Na všech pokojích TV, sociální zařízení, wifi.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel ROSE

Veslařská 2956/5
690 02 Břeclav
Tel.:
+420 519 374 083
Email:
hotel.rose@worldo...
WWW:
www.hotelrose.cz
GPS:
48,764003 16,881822
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna & bistro Karma

Kavárna & bistro Karma

Břeclav, Jihomoravský kraj
Zámecký pivovar v Břeclavi

Zámecký pivovar v Břeclavi

Břeclav, Jihomoravský kraj
Frankies – pivovarská pivnice

Frankies – pivovarská pivnice

Břeclav, Jihomoravský kraj