Úvod > Co chcete dělat? > Sherlockova kancelář – úniková hra
Zážitky

Sherlockova kancelář – úniková hra

Sherlockova kancelář je autentická úniková hra v Praze jen čtyři tramvajové zastávky od Václavského náměstí. Přijďte strávit hodinu plnou úžasných hlavolamů, neobyčejných hádanek a šifer. Nechte se unést kouzlem viktoriánské Anglie a objevte své deduktivní schopnosti během řešení záhadných vražd.
Úniková hra je zábavná volnočasová aktivita zaměřená na logické myšlení. Princip je snadný. Skupina dvou až pěti lidí je uvězněna v místnosti a jejím úkolem je dostat se ven v časovém limitu 60 minut pouze za pomocí své mysli.

Hráči v průběhu hry řeší nejrůznější záhady, hádanky, šifry či hlavolamy, čímž odemykají zámky a odkrývají tak nové a nové úkoly. Základní výbavou každého hráče je nadšení, logické myšlení a soustředěnost.

Ve skupině je pak nutná spolupráce a dobrá komunikace. To je také důvod, proč jsou únikové hry často využívány firmami jako teambuildingové akce.

Možná jste vy nebo vaše ratolesti již něco podobného hráli na počítači pod názvem "escape the room" a možná jste si položili otázku: "Jaké by to asi bylo ve skutečnosti?" Chcete znát odpověď? Tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet na vlastní kůži.
Zobrazit více

Provozovatel

ExitGamePrague

Rokycanova 459/7
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 733 450 742
Email:
info@exitgameprag...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
exitgameprague.cz
GPS:
50,084082 14,454628
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
 

Vstupné

Cena: 1 200 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina