Samotu Hojšín najdete mezi lesy, loukami a rybníky. Je tam jen ona a příroda. Její čisté, moderní a svobodné pojetí vás okouzlí. Novostavba s detaily původního statku nabízí ubytování až pro 52 lidí.
Velkorysé společné prostory, kuchyň s barem a krásné pokoje doplňuje famózní dětská herna přes dvě patra. Snídejte na terase nad rybníkem, děti nechte běhat na zahradě plné dobrodružství a užívejte si pohodu v přírodě.
Celý areál pojme 52 osob, z toho se počítá s 18 dětskými návštěvníky, pro které je Hojšín doslova ráj na zemi. Zásluhu na tom má nejen tzv. pokoj Úl, kde všechny ratolesti mohou spát pohromadě daleko od dohledu rodičů, ale hlavně nadmíru prostorný dětský koutek.
Během prázdnin je v nabídce pouze pronájem celé Samoty a nejkratší možná doba pobytu je jeden týden od soboty do soboty. Mimo sezónu si můžete vybrat jakýkoliv samostatný pokoj, třeba jen pro jednoho člověka na víkend.
V Samotě Hojšín si užijete ubytování s kapacitou 52 osob, obklopeni lesy, rybníky a nabídkou pro děti a rodiny.
Celková kapacita ubytování je 52 osob.
Ano, pro děti je zde velký dětský koutek a pokoj Úl, kde mohou spát všechny děti pohromadě.
Nabídka zahrnuje možnost snídaně na terase nad rybníkem, a kuchyň s barem je k dispozici pro hosty.
Ano, mimo sezónu je možné vybrat jakýkoliv samostatný pokoj, třeba jen pro jednoho člověka na víkend.
Hosté se mohou těšit na pohodu v přírodě, běhat na zahradě plné dobrodružství a užívat krásné okolí mezi lesy, loukami a rybníky.
Ne, během prázdnin je v nabídce pouze pronájem celé Samoty na minimálně jeden týden od soboty do soboty.
Dětská herna je famózně rozlehlá a přes dvě patra.
Otázky a odpovědi jsou automaticky sestaveny z obsahu této stránky.
Vložit článek
Má příspěvek časově omezenou dobu trvání?