!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Vltavanka na Slapech
Ubytování

Penzion Vltavanka na Slapech

Stále ještě nevíte kam v létě vyrazit s rodinou na dovolenou? Navštivte penzion Vltavanka v obci Županovice nedaleko od Prahy, přímo na travnatém břehu Slapské přehrady. Penzion nabízí pohodlné a prostorné ubytování, vynikající jídlo a zábavu – vše pro ideální letní vyžití!
Penzion Vltavanka s restaurací se nachází v těsné blízkosti pláže a vody, je tedy ideálním místem pro letní relax a zábavu. Nabízí celkem 8 standardních pokojů, z toho jeden plně uzpůsobený bezbariérový pokoj a jeden turistický pokoj pro větší skupiny. Všechny pokoje jsou prostorné a moderně řešené, internetové připojení formou WiFi je samozřejmostí. Při pobytu na 7 nocí a déle penzion nabízí příjemnou slevu 10%.

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeři u polopenze je možné vybrat ze dvou menu, z jídelního lístku si vyberou také vegetariáni. Při rezervaci pobytu s polopenzí nabízí penzion Vltavanka večeře pro děti do 15let zdarma.

Na pláži u vody je k dispozici dětské hřiště a antukové hřiště na volejbal či nohejbal, dále je zde k dispozici fotbálek, šipky nebo stolní tenis. V okolí penzionu najdete mnoho cyklotras a procházkových tras, můžete si jít zahoubařit nebo se projet po vodě na kanoích. V létě se na terase griluje a pořádají se zde nejrůznější akce.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Divadelní kavárna Hogofogo

Divadelní kavárna Hogofogo

Svatý Jan, Jižní Čechy
Káva svět v Sedlčanech

Káva svět v Sedlčanech

Sedlčany, Jižní Čechy
Hotel Florian Sedlčany

Hotel Florian Sedlčany

Sedlčany, Jižní Čechy