Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Baroque na Kuksu – místo s chutí
Gurmánská turistika

Restaurace Baroque na Kuksu – místo s chutí

Provoz restaurace s poledním menu, speciality mezinárodní a české kuchyně a saláty. V restauraci je k dispozici Wi-Fi a můžete sem zavítat i se svým pejskem.
Přímo naproti Hospitalu Kuks se nachází skvělá restaurace Baroque pod vedením šéfkuchařky Lenky Mičkové. Ta vede podnik v duchu návratu ke kořenům, čistým chutím a surovinám. Specializují se zde nejen na moderní českou kuchyni v odlehčené formě, ale i na tematické večery.

Menu je sestavováno ze sezónních potravin a velkou část dodavatelů tvoří regionální farmáři a pěstitelé. Vaše chuťové buňky se mohou těšit například na zelnou polévku, zvěřinový guláš, chilli cin carne, cuketové bábovičky s kukuřicí a se sýrem, jelení kýtu na smetaně, kuřecí prso či vepřovou panenku na bylinkách, Baroque kachní konfit a pomerančové zelí s badyánem nebo třeba krémovou bramboračku.

V restauraci lze také pořádat svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, degustační párty, formální setkání, zájezdy, školení a konference či life cooking. Eventy jsou kompletně zařízené, nemusíte se o nic víc starat, zajištěno je vše potřebné. Kapacita akcí je do 100 osob, AV a projekční technika je k dispozici v rámci konferenčního sálu.

Ubytování a restaurace v okolí

Galerie českého vína Kuks

Galerie českého vína Kuks

Kuks, Královéhradecký kraj
Hostinec u Zlatého slunce v barokním Kuksu

Hostinec u Zlatého slunce v barokním Kuksu

Kuks, Královéhradecký kraj
Café Damián – bylinková kavárna v Žirči

Café Damián – bylinková kavárna v Žirči

Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj
Maringotka Pomněnka

Maringotka Pomněnka

Dolany, Královéhradecký kraj