Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Relax & Beauty Barrandov
Životní styl

Relax & Beauty Barrandov

V našem relaxačním centru Vám pomůžeme objevit spoustu možností, jak zatočit se stresem, nadváhou, bolavými zády, celulitidou a spoustou dalších nepříjemností.

Vyzkoušet můžete celou řadu speciálních wellness technik, jako je přístrojová lymfodrenáž nebo Vacu Therm Bodyspace s podtlakem. Těch nejlepších výsledků Vám pak pomůžou docílit nejmodernější cvičící přístroje VacuTherm a Ballancer. Kompletní relaxační kůru nabízí naše jedinečná solná jeskyně nové generace, jejíž blahodárné účinky může zakusit každý – od mateřských školek po seniory. Vyzkoušet můžete  cvičící stroje na formováni postavy, ale také další kosmetické a další služby.

Slaná vůně ve vzduchu, nohy na lehátku a nádherný pocit odpočinku a výsostného uvolnění. Dovolená u moře? Skoro – tyhle pocity si teď můžete dopřát třeba každý den po práci a získat tak novou dávku energie do života. Vítejte v zóně krásy a klidu, v Relax and Beauty studiu Barrandov, kde se péčí našich odborníků změní Váš obyčejný den v prázdniny pro Vaše tělo i duši.
 

Solarium

V našem solárním studiu jsou instalována solária nejvyšší výkonnostní třídy MegaSun 4000 Super power s kolagenovými trubicemi Cosmedico Collag proTan, která jsou známa svým nezaměnitelným designem, vysokým opalovacím výkonem, komfortem a zejména jedinečnými technologiemi, které je odlišují od ostatních solárií. Těšíme se na návštěvu.
 

Solná jeskyně nové generace

Solná jeskyně – místo, kde se budete cítit jako na dovolené. Jakto? Protože právě tady je přítomno tolik záporných iontů, jako na pláži v Karibiku nebo v hustém tropickém pralese. Ony záporné ionty jsou nesmírně důležitou složkou vzduchu, kterého za celý den spotřebujeme asi 15 kg. Jenže díky nejrůznějším civilizačním výtvorům, jako jsou televize, mobily, auta nebo zářivky, tyto záporné ionty ubývají a ve velkých městech prakticky mizí.

Na jejich místo přicházejí ionty kladné, jejichž převaha spolu s dalšími vlivy způsobuje bolesti hlavy, únavu, vysoký krevní tlak, alergie či deprese. Naštěstí ale existuje způsob, jak i bez několikadenní dovolené můžete vaši hladinu záporných iontů vyrovnat. Právě tohle je nejdůležitější přínos solné jeskyně, místa vyrobeného z kusů přírodní soli. Nad hlavou Vám visí umělé solné krápníky, na zemi leží tlustá vrstva směsi solí, z nichž největší podíl má vzácná sůl z mrtvého moře. To vše přispívá k unikátnímu, bakteriologicky zcela čistému klimatu, kde je vzduch nasycen jak zápornými ionty, tak dalšími minerály jako jsou sloučeniny jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, bromu a dalších.

Relaxační kůra v našem Relax studiu trvá 45 minut, během kterých odpočíváte na polohovacích lehátkách, posloucháte příjemnou hudbu a vnímáte jen slanou vůni a měkké světlo za solnými krápníky. Pouze takto prostá věc – vdechování vzduchu nasyceného zápornými ionty, klíčovými minerály a stopovými prvky, stačí k posílení celkové obranyschopnosti, zisku energie a k výhře boje se stresem. Ke zlepšení zdravotního stavu dochází už po několika procedurách (5 – 10 pobytů).

Solná jeskyně pomáhá léčit

 • Onemocnění dýchacích cest (astma, chronická bronchitis, rozedma plic)
 • Nedostatečnou činnost štítné žlázy
 • Onemocnění srdce a oběhového systému
 • Vysoký krevní tlak
 • Dermatologická onemocnění (lupenka, chronické záněty kůže, alergie)
 • Poruchy nervového systému (deprese, stres, stavy úzkosti, únava)

Zákaz vstupu do solné jeskyně osobám :

 • Trpícím klaustrofobií,nízkým tlakem,nadměrnou činností štítné žlázy, onkologickým onemocněním a virovým onemocněním (kašel,rýma atd).
 • Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem,poraďte se se svým lékařem.
 • Děti do 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby.
 • Zákaz vnášení pítí a potravin do solné jeskyně. Za bezpečnost dětí v solné jeskyni zodpovídají rodiče.
 • Boty do solné jeskyně nepatří
 • U Nás si můžete zapůjčit gumové pantofle nebo si přinest. (pantofle,ponožky,návleky),pro děti, to samé.

Když v Praze padá první sníh

Vystoupení na vánoční notu připomene české a světové písně i árie, zazní decentně propojené stylové potpourri: sváteční romantický hudební výběr; jistě potěší všechny milovníky krásných melodií. Věříme, že překvapí také ty, kteří takové kompozice uslyší třeba poprvé.
Praha 5, Praha

Předvánoční koncert Virtuosi di Praga

Pravidelný adventní koncert uváděný každoročně v našem kostele. Rozsvícení adventního věnce a příprava na vánoční čas.
Praha 5, Praha

Betlémy 2023 – kostel Všech svatých ve Slivenci

Jedná se pravděpodobně o betlém z 19. století, který je vyrobený ze sádrové hmoty. Tomuto období by odpovídala i polychromie utvořená z barev tlumených odstínů.
Praha, Praha

Betlémy 2023 – Kostel Všech svatých v Praze-Slivenci

Jedná se pravděpodobně o betlém z 19. století, který je vyrobený ze sádrové hmoty. Tomuto období by odpovídala i polychromie utvořená z barev tlumených odstínů.
Praha 5, Praha

Dračí lodě v Malé Chuchli – závod i pro amatéry

XV. ročník Tragicky dračích tratí – dračí lodě pro profíky i amatéry. Jídlo, pití a hudba po celý den. Dětský koutek a projížďka na dračí lodi pro děti. Přihlásit se můžete do půlky května. Přijďte si užít sobotu do Malé Chuchle.
Praha 5, Praha

Pohádkové dopoledne – Vánoce na blátě

"Ať peklo dělá co může, Vánoce dětem zkazit nemůže." Již po desáté uvádí divadlo svou původní vánoční inscenaci Vánoce na blátě. Komedie pro malé i velké plná koled a příběhu o tom, jak se peklo snaží překazit Vánoce se uskuteční druhou prosincovou sobotu.
Praha 13, Praha

Slavnostní večer Harley-Davidson clubu Praha – 96 let

Harley-Davidson Club Praha v sobotu 24. února 2024 srdečně zve na Slavnostní večer k založení H-DC Praha, který se koná od 18. hodin v Autoklubu ČR (Opletalova 29, Praha 1).
Praha 1, Praha

Aramejský Otčenáš – trance-sing-dance!

Jedinečné hudebně-pěvecko-taneční provedení starobylé modlitby Aramejského Otčenáše, v adventním čase v doprovodu skvělých muzikantů a Alunaire – zpívajícího kruhu žen a skupiny mužů Alunaire Men.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

FitBaby Praha 5 – cvičení pro děti, dětská herna

Cvičení pro děti od 3 měsíců do 6 let, dětská herna a cvičení pro těhotné na Barrandově (Praha 5) ve studiu FitBaby.
Praha 5, Praha

Masáže v Home Massage

Luxusní masážní cetrum pro V.I.P. klientelu na Barrandově nabízí své služby i vám. V naprostém soukromí si vychutnáte vše od klasické relaxační či havajské masáže k ayurvédským terapiím a tolik oblíbeným hot stones.
Praha 5, Praha

Aquapark Aquadream Barrandov ve znamení zábavy

Přijďte se i vy podívat a zabavit do moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami, tobogány, brouzdališti i klasickým 25m bazénem a dalšími atrakcemi si určitě přijde každý člen rodiny na své.
Praha 5, Praha

Wellness centrum Barrandov

Wellness centrum v Aquaparku na Barrandově nabízí fitness, osobního trenéra, Alpinnig, Jumping, Pilates, Body form, saunu, páru, solárium, masáže.
Praha 5, Praha

Znakování se zpěvem a hrou

Znakování se zpěvem a hrou je 12dílný kurz pro rodiče a děti (6-36 měsíců) z Prahy 5 a Prahy 8.
Praha 5, Praha

Kostel Krista Spasitele v Hlubočepích

Bílý kostel stojí přímo na sídlišti mezi panelovými domy byl postaven podle návrhu architektů Jakuba Žišky a Pavla Šmelhause. U kostela je i kavárna nebo společenský sál.
Praha 5, Praha

Pamětní deska Jaroslava Foglara v Prokopském údolí

Ve státní svátek České republiky 28. října 2013 byla v Prokopském údolí v Praze odhalena pamětní deska, která připomíná, že v roce 1920 zde vykročil na svoji celoživotní skautskou stezku legendární spisovatel a skautský vůdce Jaroslav Foglar – Jestřáb.
Praha 5, Praha

Dětské hřiště Prokopské údolí

Pokud s sebou na výlet do Prokopského údolí vezmete děti, cestou se můžete těšit nejenom na odpočívadla, ale také na nejrůznější atrakce: pískoviště, skluzavky i prolézačky.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Nippan Bakery

Japonská pekárna, kde se můžete na chvilku zastavit, nadechnout se vůně Japonska, koupit si čerstvý chléb, slané i sladké pečivo
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Dalejka kafe & koloniál

Kavárna, kterou byste neměli minout, chystáte-li se na procházku do Prokopského a/nebo Dalejského údolí.
Praha 13, Praha

Anděl Apartments Praha

Ideální bydlení v centru Prahy. Moderní a prostorné apartmány, které mají plně vybavené kuchyňky. Ideální ubytování jak na služební cestě, tak na dovolené s rodinou a dětmi.
Praha 5, Praha

Artic Bakehouse

David Arnorsson a Gudbjartur Gudbjartsson přišli předvést do Prahy své pekařské umění z Islandu. Dveře jejich pekárny se netrhnou, na jejich řemeslný chléb, croissanty a další pečivo se stojí fronty.
Praha 5, Praha

Ha Long Restaurace Stodůlky

V restauraci Ha Long si můžete vychutnat široký výběr vietnamských, thajských a japonských specialit, které vám představí tradiční asijskou gastronomii. S čerstvými surovinami a velkorysými porcemi vás tato rodinná restaurace s přátelskou atmosférou nadchne.
Praha 5, Praha