!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > FitBaby Praha 5 - cvičení pro děti, dětská herna
Životní styl

FitBaby Praha 5 - cvičení pro děti, dětská herna

Cvičení pro děti od 3 měsíců do 6 let, dětská herna a cvičení pro těhotné na Barrandově (Praha 5) ve studiu FitBaby.
Cvičení probíhá v samostatných skupinkách podle věku dětí. Rozdělení do skupinek v rozvrhu podle věku je  orientační. Vždy záleží na zvládnutých motorických dovednostech dítěte. V případě, že si nevíte rady, do které skupinky patříte nás neváhejte kontaktovat

Pro nejmenší (skupinky 3 – 5 měsíců, 6 – 8 měsíců a 9 – 12 měsíců) je připravené cvičení a nácvik správné manipulace s miminkem od 3 měsíců a cvičení pro optimální psychomotorický vývoj, vhodná stimulace miminka.

Větší děti (skupinky 12 – 18 měsíců, 18 – 24 měsíců, 24 – 30 měsíců a 2,5 – 3,5 roku) mají připravené cvičení zaměřené na podporu spontánního pohybu. Zábavné pohybové aktivity s nejmodernějšími didaktickými pomůckami, které děti všestranně rozvíjí. Vše za doprovodu básniček a písniček.

Cvičení pro předškoláky - v tomto období jsou děti schopné účasnit se lekcí bez rodičů. Děti objevily kouzlo nezávislosti, tak jim ho dopřejme. Cílem cvičení pro předškoláky je všestranná pohybová průprava při využití prvků základní gymnastiky, pohybových her, měnících se překážkových drah a lezecké stěny. Šikulové I. (věk 3 – 4,5 roku) a Šikulové II. (věk 4,5 – 6 roků).

Herna v centru FitBaby na Barrandově je určena pro děti ve věku od 3 měsíců do 5 let, vždy s doprovovdem dospělé osoby. V herně jsou pro děti k dispozici různé cvičební pomůcky – molitanové kostky, balanční plochy, nášlapné kameny, overbally, obří tunel, trampolína apod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019