!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Rebirthing - Satori dýchání
Životní styl

Rebirthing - Satori dýchání

Rebirthing je jednoduchá technika, která především stimuluje očistné procesy v těle a uvolňuje nahromaděné negativní emoce. Protistresový program pro vaši mysl, srdce i tělo.
Sezení Satori dýchání navštěvují lidé z různých profesí, např. i podnikatelé a majitelé firem, manažeři, profesionální sportovci či lékaři a také klienti z oblasti práva a bankovnictví.

Rebirthing je metoda uvědomělého, intuitivního energetického dýchání, při kterém přijímáte energii dechem. Dýcháte kontinuálně, bez přerušení mezi výdechem a nádechem - tím se vám uzavírá oběh energie, která vytváří vnitřní stabilitu a rovnováhu, uvolňuje napětí a stresy nashromážděné a uložené v našem těle v průběhu každodenního života.

Přes 70% všech toxinů v těle se uvolňuje dechem, protože správným dýcháním dochází ke zlepšení metabolických procesů v buňkách. Správné dýchání také pozitivně ovlivňuje činnost tělesných orgánů. Rebirthing tak pomáhá i u tělesných potížích např. astmatu, epilepsii, bolestech hlavy, rakovině či problémů se srdcem a díky němu také dochází k odkyselování organizmu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020