Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Pojďte si k nám zasportovat!
Životní styl

Pojďte si k nám zasportovat!

Na venkovním i vnitřním hřišti si můžete zahrát jakoukoli míčovou hru ve Sportovním Klubu Sokolovna Kařez.
Hrajete volejbal, nohejbal, tenis, badminton, fotbal, pozemní hokej a další hry? Přijďte si je zahrát k nám! Samozřejmě zde nechybí ani kvalitní restaurace s příjemnou obsluhou a dobrým pivkem.
 
V klubu Sokolovna se můžete těšit na různé akce a zábavy, které zde pravidelně pořádáme. Za pěkného počasí si máte možnost zasportovat na nově zrekonstruovaném venkovním hřišti, v zimních měsících pak přímo na sále v Sokolovně. Stačí Vám jen sehnat partu přátel a vyrazit k nám.

Zahrát si můžete kolektivní sporty a pak změřit své síly s dalšími týmy v některém z našich turnajů o zajímavé ceny.

Kulturní a společenské akce pořádáme téměř každý víkend. Snažíme se vyjít vstříc všem věkovým skupinám a věříme, že si u nás vyberete to pravé pro Vás a pobavíte se.

Zveme Vás také do nově rekonstruované restaurace moderního designu s kapacitou přibližně 50 míst. Zde se můžete s kamarády scházet na velkoplošné promítání sportovních zápasů všech druhů a když Vám nějaký turnaj uteče, nevadí, záznamy turnajů budeme uchovávat nejméně týden a na přání reprízovat. Potřebujete pracovat? Být online i v restauraci? Ta naše je celá pokrytá Free Wifi signálem včetně přilehlých prostor.

 

Silvestr na zámku Zbiroh

I letos se na Vás budeme těšit, že s námi oslavíte ukončení roku 2022 a bujarými oslavami vstoupíte do roku 2023 přímo zámecky.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Betlémy vyprávějí – výstava na zámku v Hořovicích

K adventnímu času každoročně patří výstavy betlémů. Vypravit se za nimi můžete na zámek v Hořovicích.
Hořovice, Středočeský kraj

Perníčkové Vánoce v Žebráku

V budově muzea umístěné na žebráckém náměstí se ponořte do vůně perníčků a historie perníkářského řemesla. Otevřeno je o adventních víkendech a vánočních prázdninách, zapojit se můžete také do doprovodného programu a upéci si a ozdobit vlastní perníček.
Žebrák, Středočeský kraj

Pojďte se mnou do Betléma

Výstava betlémů ze sbírky a tvorby Ivany Sieberové.
Rokycany, Plzeňský kraj

Masáže a kosmetika Zbiroh

Během kosmetického ošetření nabízíme masážea meditaci.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Kostel sv. Mikuláše ve Zbirohu

Barokní kostel stojí na západním konci Masarykovo náměstí. Kostel je vystavený v křížové lodi a dominuje mu hranolová věž s cibulovou střechou. Tuto podobu získal v roce 1716, jako farní kostel sloužil již od 14. století.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Městské muzeum a muzeum J. V. Sládka Zbiroh

Městské muzeum, založené roku 1933, se v současné době nalézá v přízemí budovy Sládkova muzea. Stálá expozice dokumentuje vývoj železářství a cechů na Zbirožsku, zaniklé cvočkařské řemeslo a období podnikání „Krále železnic“ B. H. Strousberga.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zbirožský dvůr – aktivní odpočinek všemi smysly pro malé i velké

Relaxační areál zahrnuje park a část dvora, kde vzniká prostor pro sousedská setkávání místních i přespolních. Návštěvníci tu najdou klidné místo ke spočinutí i sportovní vyžití v přírodě.Ve Zbirožském dvoře pořádáme společenské akce, svatební obřady v parku s hostinou a ubytováním.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Chateau hotel Zbiroh – staňte se skutečnými šlechtici

Chateau hotel Zbiroh nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie. Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Dopřejte si staročeské speciality ve zbirožské zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních pokrmů.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Pension Villa Hořovice

Chcete strávit dovolenou ve středních Čechách? Město Hořovice leží na severu brdských lesů s nejvyšší horou Tok (865 m n. m.). V Brdských lesích je téměř nezničená příroda.
Hořovice, Středočeský kraj

Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích

Hotel a restaurace U Parku jsou otevřeny celoročně. Poloha Hořovic, které leží na vlakové trati Praha-Plzeň a nedaleko dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách, jako východisko pro turistiku a cykloturistiku a místo odkud lze snadno navštívit památky v okolí.
Hořovice, Středočeský kraj