Úvod > Co chcete dělat? > Pojďte si k nám zasportovat!

Pojďte si k nám zasportovat!

Životní styl
Na venkovním i vnitřním hřišti si můžete zahrát jakoukoli míčovou hru ve Sportovním Klubu Sokolovna Kařez.
Hrajete volejbal, nohejbal, tenis, badminton, fotbal, pozemní hokej a další hry? Přijďte si je zahrát k nám! Samozřejmě zde nechybí ani kvalitní restaurace s příjemnou obsluhou a dobrým pivkem.
 
V klubu Sokolovna se můžete těšit na různé akce a zábavy, které zde pravidelně pořádáme. Za pěkného počasí si máte možnost zasportovat na nově zrekonstruovaném venkovním hřišti, v zimních měsících pak přímo na sále v Sokolovně. Stačí Vám jen sehnat partu přátel a vyrazit k nám.

Zahrát si můžete kolektivní sporty a pak změřit své síly s dalšími týmy v některém z našich turnajů o zajímavé ceny.

Kulturní a společenské akce pořádáme téměř každý víkend. Snažíme se vyjít vstříc všem věkovým skupinám a věříme, že si u nás vyberete to pravé pro Vás a pobavíte se.

Zveme Vás také do nově rekonstruované restaurace moderního designu s kapacitou přibližně 50 míst. Zde se můžete s kamarády scházet na velkoplošné promítání sportovních zápasů všech druhů a když Vám nějaký turnaj uteče, nevadí, záznamy turnajů budeme uchovávat nejméně týden a na přání reprízovat. Potřebujete pracovat? Být online i v restauraci? Ta naše je celá pokrytá Free Wifi signálem včetně přilehlých prostor.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí