Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Pojďte si k nám zasportovat!
Životní styl

Pojďte si k nám zasportovat!

Na venkovním i vnitřním hřišti si můžete zahrát jakoukoli míčovou hru ve Sportovním Klubu Sokolovna Kařez.
Hrajete volejbal, nohejbal, tenis, badminton, fotbal, pozemní hokej a další hry? Přijďte si je zahrát k nám! Samozřejmě zde nechybí ani kvalitní restaurace s příjemnou obsluhou a dobrým pivkem.
 
V klubu Sokolovna se můžete těšit na různé akce a zábavy, které zde pravidelně pořádáme. Za pěkného počasí si máte možnost zasportovat na nově zrekonstruovaném venkovním hřišti, v zimních měsících pak přímo na sále v Sokolovně. Stačí Vám jen sehnat partu přátel a vyrazit k nám.

Zahrát si můžete kolektivní sporty a pak změřit své síly s dalšími týmy v některém z našich turnajů o zajímavé ceny.

Kulturní a společenské akce pořádáme téměř každý víkend. Snažíme se vyjít vstříc všem věkovým skupinám a věříme, že si u nás vyberete to pravé pro Vás a pobavíte se.

Zveme Vás také do nově rekonstruované restaurace moderního designu s kapacitou přibližně 50 míst. Zde se můžete s kamarády scházet na velkoplošné promítání sportovních zápasů všech druhů a když Vám nějaký turnaj uteče, nevadí, záznamy turnajů budeme uchovávat nejméně týden a na přání reprízovat. Potřebujete pracovat? Být online i v restauraci? Ta naše je celá pokrytá Free Wifi signálem včetně přilehlých prostor.

 

Legiovlak 2024

Legiovlak je projekt Československé obce legionářské, který si předsevzal vytvořit věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918–1920, kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs. legií.
Hořovice, Středočeský kraj

Memoriál kamenného brouka

Turistický pochod KČT, který vede krajinou Brdských lesů v okolí Hořovic.
Hořovice, Středočeský kraj

Marie Rottrová – Galakoncert

První dáma českého soulu, ostravská rodačka, skvělá zpěvačka, pianistka, skladatelka vystoupí 16.4.2024 v Hořovicích.
Hořovice, Středočeský kraj

Historické fotky hradů a zámků

Muzeum Hořovicka na Starém zámku zahajuje letošní návštěvnickou sezónu výstavou historických fotografií proslulých i zapomenutých hradů a zámků zachycených v podobě z konce 19. století. Obrázky jsou zapůjčeny ze soukromé sbírky Mgr. Pavla Scheuflera a doplňuje je ukázka staré foto-techniky.
Hořovice, Středočeský kraj

Velikonoce v restauraci Na Krétě

Přijďte Na Krétu do Hořovic ochutnat naše nové speciální menu – tentokrát velikonoční! Je barevné, svěží a plné jarní inspirace!
Hořovice, Středočeský kraj

Dětská kopaná a tenis ve Strašicích

Akce Dětská kopaná a tenis ve Strašicích je určena pro fotbalovou a tenisovou mládež Plzeňského a Středočeského kraje. Tvoří ji 12. ročník fotbalového turnaje mladších a starších přípravek registrovaných i neregistrovaných hráčů a 6. ročník tenisového turnaje neregistrovaných hráčů do 15 let.
Strašice, Plzeňský kraj

Žebrácká pětadvacítka 2024

Žebrácká pětadvacítka jsou běžecké závody nebo procházka s holemi (nordig walking) po silnici a zpevněných lesních cestách Křivoklátských lesů v okolí hradů Točník a Žebrák. Hlavním závodem je běh na trati 25 km, dalším závodem běh na 10 km, následuje procházka s holemi.
Žebrák, Středočeský kraj

Ševci výstava v žebráckém muzeu

Letošní sezonní výstava v Městském muzeu v Žebráku je věnována ševcovskému řemeslu, přibližuje místní početný cech i též pojednává o mistrech, tovaryších a ukazuje používané nástroje na ruční výrobu a opravu obuvi.
Žebrák, Středočeský kraj

Masáže a kosmetika Zbiroh

Během kosmetického ošetření nabízíme masážea meditaci.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Kostel sv. Mikuláše ve Zbirohu

Barokní kostel stojí na západním konci Masarykovo náměstí. Kostel je vystavený v křížové lodi a dominuje mu hranolová věž s cibulovou střechou. Tuto podobu získal v roce 1716, jako farní kostel sloužil již od 14. století.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Městské muzeum a muzeum J. V. Sládka Zbiroh

Městské muzeum, založené roku 1933, se v současné době nalézá v přízemí budovy Sládkova muzea. Stálá expozice dokumentuje vývoj železářství a cechů na Zbirožsku, zaniklé cvočkařské řemeslo a období podnikání „Krále železnic“ B. H. Strousberga.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Expozice fotografií Alfonse Muchy na Zbirohu

Stála expozice zámku Zbiroh je výstava fotografií Alfonse Muchy, který na zámku pobýval a vytvořil zde své nejslavnější dílo.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zámek Zbiroh – vychutnejte si zámecké prostředí pro nejnáročnější zákazníky

Provedeme vás historií zbirožského zámku od dob jeho vzniku ve 13. století až do jeho novodobých dějin, pochutnáte si ve středověké krčmě u Rudolfovy kratochvíle a přespat můžete v Chateau hotelu, kde pobývala například Božena Němcová nebo Alfons Mucha.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Expozice požární ochrany Hasičského záchranného sboru ČR ve Zbirohu

Muzeum požární ochrany Hasičského záchranného sboru České republiky najdete ve Zbirohu. Představí se vám zde unikátní historické exponáty související s činností hasičů od poloviny 18. století až po třicátá léta 20. století.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Paintball Spa hřiště Plzeň

Paintballové hřiště najdete v Plzni v bývalých městských lázních. Zahrajte si v unikátních prostorách budovy z dvacátych let minulého století!
Mýto, Plzeňský kraj

Vyhlídka Čertova skála u Zbirohu

Vyhlídkové místo Čertova skála neboli Čertovka se nachází v okrese Rokycany, necelé 2 km západně od zámku Zbiroh. Z Čertovky je krásný výhled na jih a jihozápad. Ve skalách se nachází kříž.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Na Radnici

Restaurace Na Radnici ve Zbirohu nabízí tradiční českou kuchyni i speciality.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Chateau hotel Zbiroh – staňte se skutečnými šlechtici

Chateau hotel Zbiroh nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie. Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle na zámku Zbiroh

Dopřejte si staročeské speciality ve zbirožské zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních pokrmů.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Zbirožský dvůr

Stylová restaurace a pension v objektu bývalé parostrojní továrny. Velkorysý zahradní park s jezírkem, společenská stodola pro až 100 osob, příjemná restaurace a secesní salonek předurčují Zbirožský dvůr ke konání společenských akcí, svateb a setkání. Kvalitní moderní česká kuchyně.
Zbiroh, Plzeňský kraj

Resort Brdy

Filozofií hotelu & restaurace je vytvořit příjemné místo pro setkávání lidí v blízkosti brdských lesů. Nechte se inspirovat nádhernou přírodou a užijte si jedinečné chvíle pohody a odpočinku.
Mýto, Plzeňský kraj

Restaurace Lidový dům Zaječov

Pokud vás při výletě do Brd přepadne hlad či žízeň, navštivte příjemnou restauraci Lidový dům v Zaječově. Najdete jej mezi Strašicemi a Malou Vískou pod hradem Valdek. Cyklistí jsou zde vítáni, přijít můžete i s pejskem.
Zaječov, Středočeský kraj

Borůvková farma San Anton

V Brdech se nachází borůvková farma San Anton.
Těně, Plzeňský kraj

Pension Villa Hořovice

Chcete strávit dovolenou ve středních Čechách? Město Hořovice leží na severu brdských lesů s nejvyšší horou Tok (865 m n. m.). V Brdských lesích je téměř nezničená příroda.
Hořovice, Středočeský kraj